Bezpłatne szkoły policealne i liceum dla dorosłych nowy oddział w Jędrzejowie i Sandomierzu

Szkoły dla dorosłych Pro Civitas to szansa na nowy zawód i nowe możliwości bez ponoszenia opłat.

Pro Civitas powstało w Kielcach kilka lat temu. Z uwagi na wielkie przywiązanie do województwa świętokrzyskiego zdecydowaliśmy otwierać kolejne placówki w regionie.

Kochamy świętokrzyskie i doskonale znamy jego olbrzymi potencjał, a także problemy w jego wykorzystywaniu.

Pro Civitas w Sandomierzu, Jędrzejowie i w Kielcach jest otwarte na osoby w wieku od 18 do 100 lat.

Oferujemy profesjonalną edukację w blisko 30 zawodach, w tym również medycznych.

Wśród naszych klientów są nowi absolwenci liceów, techników, zawodówek, ale również studenci, doktoranci, czy też liczne grupy seniorów, które oprócz wiedzy cenią w Pro Civitas szansę na budowanie relacji towarzyskich i aktywność.

Przyjdź do sekretariatu naszych szkół i dowiedz się jaki zawód będzie dla Ciebie idealny i dlaczego każdy może uczyć się bezpłatnie. Ofertę szkół dla dorosłych Pro Civitas w Kielcach, Jędrzejowie i Sandomierzu znajdziesz również w zakładce SZKOŁY

ul. Paderewskiego 9/4
tel: 41 / 240 64 26