Informacje o szkoleniu:

Tryb: weekendowy lub dzienny
Zapisz się on-line

Dostępność: Kielce

Makijaże okolicznościowe są jednymi z najważniejszych w katalogu usług oferowanych przez wizażystkę, makijażystkę czy kosmetyczkę. Najczęściej to na nie jest największe zapotrzebowanie i czasem brak nam godzin, żeby zmieścić wszystkie zainteresowane Panie.

Carnival Make Up Training to kolejne profesjonalne szkolenie doskonalące warsztat osób zajmujących się makijażem. To kurs, który pozwoli Wam zgłębić techniki i poznać triki makijażowe dzięki, którym zdobędziecie uznanie klientek, a co za tym idzie zdobędzie nowe. Pamiętajcie najlepszą reklamą dla wizażystów jest marketing szeptany.

Carnival Make Up Training to optymalne połączenie teorii i intensywnych warsztatów praktycznych. Program obejmuje m.in.:

- makijaż karnawałowy (zasady kompozycji, podstawy charakteryzacji),

- dobór odpowiednich kosmetyków,

- zapoznanie i praca z biżuterią (koronka, piórka, cyrkonie itd.),

- techniki modelowania kształtu twarzy, oka i ust,

- stylizacja brwi,

- rozświetlacze i ich zastosowanie,

- pokaz wykonywania makijażu,

- intensywny warsztat z wykonywania makijażu karnawałowego.

Zapewniamy:

- profesjonalne stanowiska do makijażu

- duży wybór akcesoriów i kosmetyków niezbędnych do wykonania makijaży,

- poczęstunek.

- po ukończeniu szkolenia CERTYFIKAT.

Cena jednego szkolenia:

290 zł / os. | 250 zł Dla Słuchaczy Centrum Edukacji „Pro Civitas”

Ilość godzin: 6

Kursanci powinni posiadać własny zestaw pędzli do makijażu (brak posiadanych pędzli należy zgłosić min. 2 dni przed kursem)

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDÓW PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego lub bonu szkoleniowego. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.