Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 250 zł

DARK&GLAM LOOK - smokey eyes make up - PRO Civitas

DARK&GLAM LOOK - SMOKEY EYES MAKE UP to profesjonalne szkolenie doskonalące umiejętność wykonywania najefektowniejszego rodzaju makijażu wieczorowego. Poznaj techniki kreowania uwodzicielskiego makijażu dymnego w wersji klasycznej i kolorowej – ulubionego rodzaju make-up wizażystów i projektantów mody.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 8h
Uzyskany dokument: Certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie adresowane jest do:

• początkujących Wizażystów, chcących zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu profesjonalnego makijażu wieczorowego;
  • Wizażystów, którzy pragną odświeżyć lub udoskonalić swoją obecną wiedzę i umiejętności.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

• DARK&GLAM LOOK w makijażu smokey eyes
  • Technika profesjonalnego blendowania w klasycznym makijażu smokey eyes
  • Profesjonalna technika blendowania w makijażu smokey eyes w kolorze
  • Rodzaje pędzli w technice blendowania, a ich właściwe zastosowanie.
  • Makijaż smokey eyes w stylu Natalii Siwiec
  • Budowa i pielęgnacja skóry;
  • Rozpoznanie rodzaju cery;
  • Makijaż dzienny;
  • Makijaż wieczorowy;
  • Makijaż ślubny;
  • Praca dyplomowa, pokaz, sesja zdjęciowa.

• zajęcia na kosmetykach selektywnych: Bobbi Brown, MAC, Estee Lauder i innych
  • materiały szkoleniowe Szkoły Wizażu Marioli Bednarskiej