Informacje o szkoleniu:

Tryb: weekendowy lub dzienny
Zapisz się on-line

Dostępność: Kielce

2-dniowy intensywny kurs makijażu ślubnego zapewniający profesjonalny trening make upu Panny Młodej i jej otoczenia.

Idealny dla:

Początkujących Wizażystów, chcących zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu profesjonalnego makijażu ślubnego oraz dla tych Wizażystów, którzy pragnę odświeżyć lub udoskonalić swoją obecną wiedzę i umiejętności. Na kursie skupimy się na poznaniu wysokie jakości technik niezbędnych zrealizowania celu, czyli wykonania makijażu / stylizacji, w której Panna Młoda będzie czuła się wyjątkowo i pewnie do końca wesela. Szkolenie ma formę intensywną, czyli skracamy teorię do minimum - a najwięcej czasu poświęcimy na rozwijanie Waszego Warsztatu Artysty. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia.

Program szkolenia (12H):

• Narzędzia i profesjonalne kosmetyki Wizażysty
  • Korekta niedoskonałości twarzy
  • Modelowanie twarzy
  • Brwi - sztuka doboru odpowiedniego kształtu
  • Rzęsy - techniki malowania oraz aplikacja sztucznych rzęs
  • Oko - cieniowanie, kreska, eyeliner
  • Usta - pielęgnacja, malowanie i modelowanie
  • Dobór rodzaju makijażu do typu urody i stylizacji ślubnej
  • Łączenie barw
  • Techniki cieniowania i utrwalania
  • Trendy w stylizacjach śubnych
  • Psychologiczne aspekty pracy z klientką

Od Uczestników szkoleń doskonalących z zakresu makijażu wymagamy posiadania na zajęciach własnego zestawu pędzli.

CENA:

350 zł / dla Słuchaczy Centrum Edukacji "Pro Civitas" 290 zł

W cenie szkolenia otrzymujesz:

• zajęcia na kosmetykach selektywnych: Bobbi Brown, MAC, Estee Lauder i in.
  • materiały szkoleniowe Szkoły Wizażu Marioli Bednarskiej
  • kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem oraz Zaświadczeniem

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDÓW PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego lub bonu szkoleniowego. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.