Zajęcia praktyczne koronawirus

ProSłuchacze :)

Od 22 maja rozpoczynamy zajęcia praktyczne, dla wszystkich słuchaczy semestrów programowo najwyższych, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa i przygotowania się do egzaminów zawodowych.

Egzamin zawodowy koronawirus

ProSłuchacze :)

Długa czekaliśmy, ale nareszcie mamy świeże informacje dotyczące egzaminów zawodowych oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie / sesja lato 2020. Przedstawiamy terminy egzaminów:

Egzamin potwierdzający kwalifikację w Formule 2017- 22 czerwca-9 lipca 2020

kierunki i kwalifikacje:

- technik weterynarii- RL.10, RL.11

Praktyki zawodowe Koronawirus

ProSłuchacze :)

Przedstawiamy kolejną garść informacji pozyskanych z MEN. Dotyczą one realizacji obowiązkowych praktyk zawodowych.

Osoby, które nie odbyły jeszcze praktyk zawodowych w ramach kierunku kształcenia informujemy, iż praktyki przewidywane na bieżący semestr można zrealizować w kolejnym semestrze, natomiast kierunki kończące szkołę w czerwcu 2020 mają możliwość realizacji praktyk zawodowych do końca września 2020- oczywiście jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli. W przypadku zmian będziemy informować na bieżąco.

Nauczanie zdalne Pro Civitas

Drodzy Słuchacze Pro Civitas :)

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od dnia 25 marca 2020r. rozpoczynamy obowiązkowe dla każdego kierunku i semestru nauczanie zdalne, czyli z wykorzystaniem narzędzi online.

W najbliższych dniach systematycznie będziemy przesyłać dane do logowania się do platformy edukacyjnej. Będą tam zamieszczane materiały nauczania, tematy prac zaliczeniowych, a także realizowane zaliczenia poszczególnych przedmiotów. W przypadku braku dostępu prosimy o kontakt z Sekretariatem Wirtualnym: 412406426

System nauczania zdalnego obowiązuje do momentu odwołania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Koronawirus. Godziny pracy szkoły Pro Civitas

?Uwaga, uwaga?

Zgodnie z rozporządzeniem Premiera RP wszystkie zajęcia w naszych szkołach oraz wszystkie szkolenia zostają odwołane do 25 marca 2020r.

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo Wasze i ekipy Pro Civitas podjęliśmy decyzję o zamknięciu od 16 marca Sekretariatu Szkół.

Od poniedziałku, do odwołania, jesteśmy z Wami zdalnie poprzez telefon: ☎️412406426 ☎️oraz poprzez Facebook.

Dołożymy wszelkich starań, żeby wszelkie Wasze potrzeby realizować równie dobrze jak podczas wizyt w naszym biurze ??

Umowy online na szkolenia i studia podyplomowe Pro Civitas

Upraszczamy biurokrację w zapisach na szkolenia!

Od dziś możecie podpisać umowę na szkolenia i studia podyplomowe przez 24h online!

coolBez wychodzenia z domu, drukowania dokumentów, czy przesyłania ich pocztą.
coolBez uciążliwych formalności.

Certyfikat SUS 2.0 BUR w Pro Civitas

11 czerwca 2019r. z powodzeniem przeszliśmy audit certyfikacyjny SUS 2.0 przeprowadzony przez firmę DEKRA.

Certyfikat określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług, wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Jakie korzyści wynikają z posiadania certyfikatu SUS 2.0?

300+ dla uczniów szkół policealnych i szkół dla dorosłych

Znasz program rządowy "Dobry Start" nazywany 300+?

Wiesz, że od tego roku, jako dorosła ucząca się osoba, również możesz otrzymać jednorazowy przelew na kwotę 300 zł?

Sprawdź koniecznie, jakie warunki musisz spełnić.

Rekrutacja do szkoły policealnej Pro Civitas

Czy wiesz, że w szkołach Pro Civitas w Kielcach trwa już rekrutacja na rok szkolny 2019 / 2020?

Dołącz do wybranego kierunku, zanim zabraknie miejsc :)

PROponujemy najlepsze, dlatego też wiele z naszych kierunków zostało ulepszonych o nowe przedmioty. Wszystko po to, że programy naszych kierunków nadążały za wymaganiami konkretnych branż i firm.

Sprawdź, jakie zakresy tematyczne dołączyły do konkretnych kierunków. Uwaga taka oferta tylko w Pro Civitas (są to nasze programy autorskie):