Giełda Szkół i Uczelni Pro Civitas

W dniach 20 - 21 marca 2019r. na terenie Targów Kielce odbędzie się kolejna edycja Giełdy Szkół i Uczelni.

Będziemy na Was czekać na stoisku CK-49.

Zapraszamy gorąco. Opowiemy o naszej ofercie i zapytamy co możemy dla Was zrobić :)

PS. 1 - Będą fajne gadżety

PS. 2 - Będą smaczne krówki

PS. 3 - Będzie konkurs :)

Dzienna szkoła policealna pro civitas kielce

Czy wiecie, że w Centrum Edukacji Pro Civitas w Kielcach prowadzimy również kierunki w systemie dziennym?

Jak to wygląda w praktyce? Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku (4 lub 5 dni) w godzinach 9 - 15. Oczywiście nauka również jest darmowa. Dziennie prowadzimy ok. 15 kierunków, w tym kierunki w medycznej szkole policealnej. Sprawdź wszystkie kierunki:

Bezpłatne szkoły policealne i liceum dla dorosłych nowy oddział w Jędrzejowie i Sandomierzu

Szkoły dla dorosłych Pro Civitas to szansa na nowy zawód i nowe możliwości bez ponoszenia opłat.

Pro Civitas powstało w Kielcach kilka lat temu. Z uwagi na wielkie przywiązanie do województwa świętokrzyskiego zdecydowaliśmy otwierać kolejne placówki w regionie.

Kochamy świętokrzyskie i doskonale znamy jego olbrzymi potencjał, a także problemy w jego wykorzystywaniu.

Pro Civitas w Sandomierzu, Jędrzejowie i w Kielcach jest otwarte na osoby w wieku od 18 do 100 lat.

Oferta pracy wykładowca nauczyciele Kielce, Sandomierz, Jędrzejów

W związku z rozwojem i utworzeniem kolejnych grup w szkołach policealnych i liceach dla dorosłych poszukujemy nowych wykładowców z następujących zakresów:

Czy wiesz, że 7 na 10 bezrobotnych ma ukończone studia wyższe, ale nie ma konkretnego zawodu?

Czy wiesz, że masz prawo zdobyć zawód za darmo? Lista tych zawodów jest długa (blisko 50)

Czy wiesz, że w Pro Civitas oprócz wysokiej jakości edukacji, jako jedyni w Polsce wprowadzamy warsztaty i doradztwo kariery? (bezpłatnie dla naszych słuchaczy)

Mieszkasz w Końskich? Super. 7 kwietnia będziemy w Twoim mieście na Targach Pracy i Kariery. Odwiedź nasz zespół i dowiedz się więcej.

Nie masz czasu? Ok, wyślij nam niezobowiązujący formularz (kliknij tutaj). Oddzwonimy i opowiemy Ci historię sukcesu, który Cię czeka gdy ukończysz medyczną szkołę policealną, szkołę policealną lub liceum dla dorosłych.

Widzieliście nasze nowe, świeżutkie i pachnące logo?

Jesteśmy z niego dumni i już je kochamy :) Mamy nadzieję, że Wam również się spodoba.

Nowe logo to pierwszy - znaczący krok - w naszej przemianie w kierunku czystego, nowoczesnego wizerunku.

Wkrótce udostępnimy także nową stronę - jeszcze ją testujemy, żeby była dla Was jak najbardziej użyteczna.

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

CZYM JEST?

To fundusz zaprojektowany, aby zwiększyć konkurencyjność firm oraz instytucji.

Krajowy fundusz szkoleniowy jest przeznaczony dla pracodawców, wspomagających przekwalifikowanie lub aktualizację wiedzy i umiejętności osób pracujących.

KTO MOŻE STARAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE?

Kiedy jest ogłoszenie wyników matur 2016?

Informacje ogłoszone zostaną w szkołach 5 lipca 2016 w godzinach porannych. Wtedy też do szkół przesłane zostaną świadectwa dojrzałości dla tych osób, które przez wszystkie egzaminy przeszły pomyślnie. Jednak wyniki egzaminów maturalnych będzie można sprawdzić już w okolicach godziny 24 - dostępne one będą online, na stronie CKE.

Gdzie i jak sprawdzić wyniki matur 2016 w Internecie?

PONIEWAŻ ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 50 - CE!

Wszystkie aktywne i pełne energii osoby po 50 roku życia zapraszamy do Szkoły Seniora XXI wieku.

Czym jest Szkoła Seniora XXI wieku:

- miejscem powstawania pięknych przyjaźni, grup koleżeńskich

- czasem tworzenia zespołów, których celem będzie rozwiązanie konkretnych problemów

- krokiem naprzód, energią i pasją, która popycha do aktywności, zdobywania wiedzy i wykorzystywania jej w pracy, czy w domu poprzez wspólne spędzanie czasu z dziećmi i wnukami

20 marca'16 wzięliśmy udział w zorganizowanym przez Fundację "Chwytaj Szanse" kiermaszu ozdób Wielkanocnych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na ratowanie Centrum Wspierania Osób z Autyzmem. Ozdoby zostały przygotowane przez Słuchaczy Medycznej Szkoły Policealnej Centrum Edukacji "Pro Civitas" wspieranych przez niezastąpione Panie Dorotę Znój i Ewelinę Swat - Wykładowców na kierunku Terapeuta zajęciowy.

Z przyjemnością możemy poinformować, że ze sprzedaży naszych ozdób uzbierała się okrągła kwota 1000 zł!

Dziękujemy!