Rekrutacja do szkoły policealnej Pro Civitas

Znasz program rządowy "Dobry Start" nazywany 300+?

Wiesz, że od tego roku, jako dorosła ucząca się osoba, również możesz otrzymać jednorazowy przelew na kwotę 300 zł?

Sprawdź koniecznie, jakie warunki musisz spełnić.

Którzy uczniowie szkół policealnych i szkół dla dorosłych mogą otrzymać świadczenie 300+:

Osoby uczące się do 20 roku życia lub do 24 roku życia, jeżeli posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Ważne: z programu wykluczeni są studenci, dlatego jeżeli spełniasz warunek wieku połącz studia, z którymś z naszych bezpłatnych kierunków. Zyskasz bezpłatnie kwalifikacje zawodowe i zgarniesz 300 zł.

Kiedy i gdzie należy złożyć wniosek:

Wnioski będą przyjmowane od 1 sierpnia 2019 do 30 listopada 2019r. W tym roku nie będzie możliwości złożenia wniosku przez Internet. Najlepiej zgłosić się do odpowiedniego dla miejsca zamieszkania urzędu miasta, urzędu gminy, czy ośrodka pomocy społecznej.

Skorzystajcie z programu -  naprawdę warto!

Oczywiście status osoby uczącej się możecie zdobyć w:

Dołącz do Pro Civitas - PROponujemy Najlepsze!