Gdzie sprawdzić wyniki matur 2021? W internecie zobaczysz je wcześniej!
1 min
Nauka
24.06.2021

Gdzie sprawdzić wyniki matur 2021? W internecie zobaczysz je wcześniej!

Każdy, kto podchodził do egzaminu dojrzałości, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak stresujące jest oczekiwanie na wyniki matur. Wcale nie musisz czekać do osobistego odbiory świadectwa maturalnego w szkole. Efekty swojej nauki możesz poznać już po godzinie 8:30 w internecie. Z tego tekstu dowiesz się, gdzie sprawdzić wyniki matur 2021.

 

Kiedy wyniki matur?

 

Oczekiwanie na wyniki matur zawsze związane jest z dużym stresem. Zdający z niecierpliwością czekają na moment, w którym będą mogli sprawdzić, jak poszedł im egzamin maturalny. Moment podejścia do egzaminu a poznanie osiągniętych rezultatów dzieli aż półtora miesiąca.

Tegoroczni maturzyści swoje wyniki odbiorą w poniedziałek 5 lipca.

 

Gdzie sprawdzić wyniki matur?

 

Na absolwentów szkół średnich, którzy zdecydowani się przystąpić do egzaminu dojrzałości czekają dwie możliwości poznania wyników. Pierwsza z nich, to klasyczna wizyta w szkole i odbiór świadectwa maturalnego z rąk nauczyciela.

Jednak dla osób, które są niecierpliwe i zmęczone kilkutygodniowym oczekiwaniem jest drugi, łatwiejszy sposób na sprawdzenie, jak poszła matura. Z pomocą przychodzi Okręgowa Komisja Egzaminacyjna.

Aby poznać wyniki matur, wystarczy wejść na stronę systemu ZIU. Następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie loginu i hasła. Te dane otrzymałeś ze swojej szkoły. Nie podawaj ich nikomu!

 

Zapisz się do szkoły policealnej

 

Posiadasz już świadectwo ukończenia szkoły średniej, a lada moment odbierzesz świadectwo maturalne. Dzięki tym dokumentom możesz zapisać się do szkoły policealnej PRO Civitas.

Wybierz dowolny kierunek z naszej oferty – każdy z nich jest całkowicie bezpłatny. Nie pobierzemy od Ciebie opłat za zapis, naukę, wydanie dyplomu, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń i legitymacji. Jeśli zechcesz zrezygnować, również nic nie zapłacisz! O tym dlaczego szkoła policealna PRO Civitas jest bezpłatna, pisaliśmy na naszym blogu.

Nauka w szkole policealnej to doskonała szansa na zdobycie poszukiwanego zawodu i praktycznych umiejętności. Teoria jest ważna, owszem, ale to praktyka jest podstawą nauki w PRO Civitas. Posiadamy największą możliwą liczbę godzin praktycznych, dlatego jesteśmy najchętniej wybieraną szkołą policealną w Kielcach.

Zapisz się przez internet i ucz się w najlepszej szkole policealnej w Kielcach.

Wybieram bezpłatną naukę

Polecane kursy:

Polecane kierunki: