Kursy i szkolenia
Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ)

Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ)

Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ) stanowią alternatywę dla szkół zawodowych i policealnych. To nowoczesna forma kształcenia pozwalająca zdobyć kwalifikacje zawodowe niezależnie od posiadanego wykształcenia. Nauczanie zakończone państwowym egzaminem pozwoli Ci na zdobycie świadectwa kwalifikacji w zawodzie.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ) kierujemy do osób zainteresowanych uzyskiwaniem i uzupełnianiem wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Dzięki KKZ w niedługim czasie przygotujesz się do pracy na stanowisku wymagającym określonych kwalifikacji. Powinieneś wziąć udział w kwalifikacyjnych kursach zawodowych, jeśli chcesz zdobyć kilka zawodów.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe – nowe możliwości

Od wielu miesięcy nie możesz znaleźć pracy? A może pracujesz na etacie, ale obecne zarobki zupełnie nie zaspokajają Twoich codziennych potrzeb? Pomyśl o kwalifikacyjnych kursach zawodowych! Szkolenia, które organizujemy w Kielcach lub online, to skondensowana wiedza przekazywana w przyjemny, a zarazem efektywny sposób. Twoja pozycja na rynku pracy z certyfikatem w ręku ulegnie znacznej poprawie. Ceny naszych kursów są bardzo przystępne. Szczególnie gdy weźmiesz pod uwagę nowe możliwości i perspektywy, które oferują. W niektórych przypadkach istnieje ponadto możliwość zdobycia dofinansowania z Urzędu Pracy lub z Bazy Usług Rozwojowych.

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Dziennie, zaocznie, a może zdalnie?

W zależności od wybranego przez Ciebie kwalifikacyjnego kursu zawodowego oferujemy różne tryby nauki. Możesz zdecydować się na szkolenie, które odbędzie się w trybie dziennym lub podjąć naukę zaocznie. Co więcej, coraz większa liczba kursów w ProCivitas odbywa się teraz przez internet! To prawdziwa gratka dla osób, które nie czują się dobrze w tradycyjnej klasie i dużo szybciej przyswajają wiedzę za pośrednictwem komputera, w zaciszu własnego mieszkania, w bibliotece lub w ulubionej kawiarni. Jeśli zainteresowała Cię opcja szkoleń online, koniecznie sprawdź naszą ofertę pod tym kątem!

Szkolenia w Kielcach prowadzone przez specjalistów

Osoby prowadzące kwalifikacyjne kursy zawodowe w szkole ProCivitas w Kielcach to specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w nauczanej dziedzinie. Na naszych szkoleniach stawiamy przede wszystkim na umiejętności praktyczne, bo to one są najbardziej cenione w większości zawodów. Stosowną dawkę zagadnień teoretycznych przekażemy Ci natomiast przy pomocy najskuteczniejszych metod. To cenna wiedza, którą już wkrótce wykorzystasz w pracy!

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce