Praca Trener - Szkoleniowiec Kielce

Instytut Szkoleń Pro Civitas to najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy w regionie. W naszych szkoleniach wzięło udział blisko 2000 osób. Działamy na terenie woj. świętokrzyskiego oraz na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się w szkoleniach otwartych dla klientów indywidualnych oraz zamkniętych prowadzonych na zlecenie firm oraz instytucji publicznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Trenerów - pasjonatów z wielu branż, którzy wesprą nas w realizacji bieżącej oferty szkoleniowej, a także w rozbudowywaniu jej o nowe szkolenia.

Jeżeli reprezentujesz, którąś z poniższych branż i chcesz się dzielić wiedzą oraz doświadczeniem z innymi- wyślij proszę do nas swoje CV:

Zakres:

1. Pedagogika: metody pracy z dziećmi, psychologia, rozwój nauczycieli, praca z dziećmi posiadającymi różny stopień niepełnosprawności.

2. Fizjoterapia i masaż.

3. Kosmetologia i kosmetyka praktyczna.

4. Wizaż.

5. Ekonomia i rachunkowość.

6. Marketing, zarządzanie.

7. Opieka medyczna oraz opieka nad osobami starszymi.

Miejsce: cała Polska

Czego wymagamy:
• wykształcenie kierunkowe + szkolenia
• doświadczenia zawodowego w danej branży
• umiejętność organizowania pracy grupy

Co oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy zlecenie / dzieło / współpracy
• wpływ na jakość kształcenia placówki – możliwość realizowania własnych projektów szkoleniowych
• współpracę z bardzo pozytywnym i wspierającym zespołem ludzi

W temacie napisz: Trener - Szkoleniowiec
Dołącz Swoje CV i napisz, w prowadzeniu jakich szkoleń jesteś najlepsza/y.