Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 1300 zł

Kurs Masażu Kobido - Niechirurgiczny lifting twarzy - PRO Civitas Kielce

Masaż Kobido to wywodzący się Japonii rytualny masaż twarzy, skierowany do osób, które szukają alternatywy dla zabiegów medycyny estetycznej. Jest znany, jako lifting bez skalpela. Kurs masażu Kobido da Ci wiedzę oraz umiejętności w zakresie prawidłowego wykonania masażu tkanek głębokich twarzy oraz rozluźnienia struktur tworzących zmarszczki mimiczne. Liftingujący masaż Kobido, jest również idealny dla tych, którzy cierpią z powodu migren - zapewnia odpoczynek i relaks umysłu. Doceniają go również osoby, którym doskwiera bruksizm, ponieważ japoński masaż Kobido zmiejsza skutki napięć w obszarze szczękowo - twarzowym.

Tryb nauczania: Zaoczny
Czas trwania: 18h
Termin kursu: 01.07.2022 - 03.07.2022
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Specjalistyczny kurs skierowany do:

• osób praktykujących masaż oraz kształcących się na kierunkach związanych z masażem, fizjoterapią oraz SPA;
  • gabinetów kosmetycznych;
  • kosmetologów.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Michał Jamioł

1. Znaczenie i rola masażu Kobido
  2. Techniki masażu Kobido, ich efekty i wpływ na odczucia
  3. Filozofia masażu Kobido