Kurs Wizażu I Stopnia - Make Up Star - PRO Civitas

KURS WIZAŻU I STOPNIA - MAKE UP STAR to profesjonalne szkolenie doskonalące warsztat osób zajmujących się makijażem. Uczestnicy szkolenia zdobędą bogatą wiedzę teoretyczną i profesjonalne umiejętności praktyczne w zakresie wykonywania najpopularniejszych rodzajów makijaży. Absolwent szkolenia będzie przygotowany do samodzielnej pracy w salonie urody na stanowisku Wizażysty, bądź też pracy jako freelancer przy obsłudze eventów, ślubów, pokazów mody, sesji zdjęciowych, czy też produkcji klipów wideo.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 80h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie adresowane jest do:

• początkujących Wizażystów, chcących zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu profesjonalnego makijażu okolicznościowego;
  • Wizażystów, którzy pragną odświeżyć lub udoskonalić swoją obecną wiedzę i umiejętności.

Jak zostać słuchaczem?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

tutor_placeholder

Trener:

• Teoria wizażu;
  • Organizacja pracy Wizażysty: warsztat, narzędzia, akcesoria;
  • Dezynfekcja, czyszczenie i konserwacja akcesoriów;
  • Dress code Wizażysty;
  • Analiza kolorystyczna – teoria barw;
  • Określanie typów urody;
  • Budowa i pielęgnacja skóry;
  • Rozpoznanie rodzaju cery;
  • Makijaż dzienny;
  • Makijaż wieczorowy;
  • Makijaż ślubny;
  • Praca dyplomowa, pokaz, sesja zdjęciowa.

• zestaw profesjonalnych pędzli o wartości 300 zł
  • udział w warsztacie prowadzonym przez markę Inglot
  • udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów najlepszych marek kosmetyków selektywnych dostępnych w drogeriach Douglas (np. Armani, Clinique)
  • pracę dyplomową, której efektem będzie sesja zdjęciowa