Myślenie wizualne w szkole, biznesie i życiu

Zależy Ci na koncentracji, pobudzeniu kreatywności i skuteczności działania? Zacznij myśleć wizualnie! Dajemy Ci doskonałe narzędzi, które możesz wykorzystać w pracy, biznesie i edukacji. Czym jest myślenie wizualne (visual thinking)? To po prostu myślenie obrazami.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 8h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Ze szkolenia skorzystają trenerzy, menadżerowie, coachowie, terapeuci, informatycy, nauczyciele, inżynierowie, architekci, rodzice, pedagodzy, lektorzy, lekarze, studenci, marketingowcy, plastycy, HR-owcy, studenci, doktoranci, prawnicy, matematycy, fizycy, bankowcy…i wielu innych, tym samym udowadniając, że nie ma dziedziny w której nie można zastosować MYŚLENIA WIZUALNEGO 🙂 !

Jak zostać słuchaczem?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

•  jak za pomocą kilku kształtów narysować wszystko,
  • jakie proste triki usprawniają wizualizację myśli i jak stworzyć z nich genialny przekaz,
  • jak sprawić, by mózgowi chciało się więcej i efektywniej,
  • jakie fenomenalne schematy pomogą stać się Twoim notatkom skutecznymi skarbnicami wiedzy,
  • jak ułatwić sobie szybsze rysowanie,
  • jak być zapamiętanym (zarówno Ty, jak i to co chcesz przekazać)

• 8 godzin warsztatów pełne konkretów, praktyki
  • intensywnych i kreatywnych doznań
  • bogaty zasobnik materiałów, który zabierasz ze sobą
  • w przerwach energetyczne przekąski, kawa, herbata.

• Szkoły podstawowe, średnie, zawodowe, policealne
  • Uczelnie wyższe

• Stanowiska sprzedażowe np. przedstawiciel handlowy
  • Konsultant / doradca klienta