Obecny rynek pracy nieustannie się zmienia, dlatego warto poszerzać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy. Poza tym kursy i szkolenia sprawiają, że się rozwijasz, a dodatkowa wiedza i zdolności mogą się przydać nie tylko do robienia kariery zawodowej. Nasze szkoły policealne to świetny sposób na zwiększenie pewności siebie poprzez poszerzenie własnych horyzontów. Wszelkie oferowane w Pro Civitas kursy i szkolenia są również okazją do poznania nowych ludzi, którzy tak samo jak Ty przywiązują wagę do osobistego rozwoju. Zapraszamy do zapisów na zajęcia z różnych dziedzin. Wiele osób doceniło już możliwość kształcenia się w naszych placówkach w tematyce dostosowanej do własnych zainteresowań czy planów zawodowych.

Działamy na obszarze miasta Kielce, a w przypadku szkoleń także na terenie całego województwa świętokrzyskiego i kraju. Dzięki nam nie musisz jeździć co weekend do metropolii, aby zdobyć nowe umiejętności. W Pro Civitas możesz uczestniczyć w zajęciach na najwyższym poziomie. Prowadzą je praktycy, aby nasze kursy zawodowe rzeczywiście pomogły Ci stać się specjalistą w danej branży, a nie tylko teoretykiem. Nie znalazłeś na naszej stronie szkolenia ze swojej branży? Koniecznie skontaktuj się z nami, a zobaczymy, co da się zrobić.

Kursy i szkolenia – szeroki zakres tematów

Prowadzimy zajęcia z wielu różnych specjalizacji. Możesz uczestniczyć na przykład w kursie groomingu, masażu, makijażu, pierwszej pomocy, grafiki komputerowej, szkoleniu na administratora nieruchomości, florystę czy stylistę paznokci, a to tylko niektóre z naszych propozycji. Stale też poszerzamy naszą ofertę o warsztaty, przygotowujące do wykonywania kolejnych profesji. Za każdym razem skupiamy się na tym, aby zajęcia, które proponujemy, były jak najbardziej praktyczne, nie zapominając o przekazaniu niezbędnej teorii.

Kursy zawodowe szansą na poprawę jakości życia

Nasze szkoły policealne to szansa zdobycia nowego zawodu i zmiany życia na takie, o jakim zawsze marzyłeś. Dzięki zdobyciu nowych kompetencji możesz zmienić branżę, w której jesteś zatrudniony lub podjąć pierwszą pracę, która stanie się Twoją pasją. Jeśli interesują Cię nasze kursy zawodowe, zapraszamy do zapisu. Wygodnie dokonasz go przez Internet. Część naszych szkoleń może być dofinansowana z Urzędu Pracy, nawet w stu procentach. Jeżeli więc jesteś zainteresowany staraniem się o nie, zachęcamy do kontaktu, a pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. Postaw na rozwój osobisty i dołącz do uczestników szkoleń Pro Civitas!