Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 1250 zł

Warsztaty florystyczne - florystyka żałobna/funeralna - PRO Civitas Kielce

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - FLORYSTYKA ŻAŁOBNA/FUNERALNA to kurs, który wyposaży Cię w fachową wiedzę na temat różnego rodzaju wiązanek i wieńców pogrzebowych. Swoje umiejętności będziesz szkolić pod okiem Mistrza Polski Tomasza Maxa Kuczyńskiego - laureata wielu prestiżowych nagród florystycznych w Polsce i na świecie. Przy zakupie 3 kursów Z Tomaszem Maxem Kuczyńskim otrzymasz 200 zł zniżki.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 16 h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób:

• chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu florystyki i bukieciarstwa,
  • prowadzących własne kwiaciarnie,
  • pracownicy zakładów i domów pogrzebowych.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Tomasz Max Kuczyński

To Mistrz Polski Juniorów we florystyce 2005, Międzynarodowy Mistrz Polski we florystyce 2010, Mistrz Polski Florystów w kategorii senior 2015. Uczestnik polskiej edycji Mam Talent. Szkolił się i studiował pod okiem największych trenerów florystycznych na świecie. Obecnie prowadzi własną agencję florystyczną w Krakowie, jest też prelegentem wielu konferencji międzynarodowych poświęconych florystyce. Prowadzi szkolenia i warsztaty, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu osób zajmujących się zawodowo kwiatami.

16 października:

• 9:00-9:15 powitanie uczestników
  • 9:15-10:45 – teoria, część pokazowa kompozycje nagrobne
  • 10:45-13:30 – część praktyczna – wykonie kompozycje nagrobne
  • 13:30-14:00 – przerwa kawowa
  • 14:00-15:30 – cd. część praktyczna – wykonie kompozycje nagrobne
  • 15:30-17:30 – część praktyczna – wykonie wieńce i wiązanki pogrzebowe

17 października:

• 9:00-10:15 – teoria, część pokazowa – kompozycje nagrobne na stelażach
  • 10:15-13:30 – część praktyczna – wykonie kompozycje nagrobne na stelażach – klasyczne formy
  • 13:30-14:00 – przerwa kawowa
  • 14:00-17:30 – część praktyczna – wykonie kompozycje nagrobne na stelażach – innowacyjne formy