Kursy z zakresu pedagogiki i psychologii stanowią świetną propozycję dla nauczycieli, wychowawców, terapeutów czy opiekunów dziecięcych. Część z nich przeznaczona jest także dla osób, pracujących z młodzieżą i dorosłymi. Jeśli chcesz zwiększyć swoje kompetencje, na przykład w dziedzinie komunikacji, metod terapeutycznych, myślenia wizualnego i wielu innych tematów, które pomogą Ci w pracy, serdecznie zapraszamy do naszej szkoły w miejscowości Kielce. Niektóre szkolenia mogą przynieść wiele korzyści także rodzicom, którzy nauczą się lepiej rozumieć swoje dziecko, wspierać je w nauce i w rozwoju ważnych umiejętności życiowych. Warto potraktować nasze kursy dla nauczycieli, psychologów i opiekunów nie tylko jako okazję do zdobycia nowej wiedzy, ale również jako szansę na jeszcze lepszy kontakt z dziećmi czy dorosłymi. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej ofercie zajęcia, które Cię zainteresują. Liczba naszych szkoleń stale się powiększa. Chcemy bowiem dać naszym kursantom okazję do zdobycia wszechstronnej wiedzy w ich dziedzinie. Każdy z uczestników może później wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce, dzięki czemu potrafią oni między innymi lepiej reagować na konkretne sytuacje czy stosować różne techniki wspierające edukację.

Nasze kursy dla nauczycieli to kompleksowe kształcenie z danego zagadnienia, w czasie którego znajduje się miejsce i na teorię, i na praktykę. Niezależnie od wybranej tematyki szkolenia, dbamy o to, aby zajęcia nie polegały tylko na wykładaniu wiedzy. Na części kursów niemal przez cały czas uczestnik wykonuje różne ćwiczenia. Są też zajęcia, na których informacje teoretyczne muszą się pojawić w większej ilości. Dają one nauczycielom podstawy do tego, by mogli później, podczas kolejnych godzin szkolenia, wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Jeśli zainteresowała Cię tematyka naszych kursów, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ich opisami. W razie pojawienia się pytań związanych ze szkoleniami, zapraszamy również do kontaktu z naszą placówką. Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.