Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 350 zł

Bridal make up - intensywny kurs makijażu ślubnego - PRO Civitas Kielce

BRIDAL MAKE UP - INTENSYWNY KURS MAKIJAŻU ŚLUBNEGO to szkolenie dotyczące wysokiej jakości technik niezbędnych zrealizowania celu, czyli wykonania makijażu / stylizacji, w której Panna Młoda będzie czuła się wyjątkowo i pewnie do końca wesela. Szkolenie ma formę intensywną, czyli skracamy teorię do minimum - a najwięcej czasu poświęcimy na rozwijanie Waszego Warsztatu Artysty. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 12h
Uzyskany dokument: Certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie adresowane jest do:

• początkujących Wizażystów, chcących zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu profesjonalnego makijażu ślubnego;
  • Wizażystów, którzy pragną odświeżyć lub udoskonalić swoją obecną wiedzę i umiejętności.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

• Narzędzia i profesjonalne kosmetyki Wizażysty
  • Korekta niedoskonałości twarzy
  • Modelowanie twarzy
  • Brwi – sztuka doboru odpowiedniego kształtu
  • Rzęsy – techniki malowania oraz aplikacja sztucznych rzęs
  • Oko – cieniowanie, kreska, eyeliner
  • Usta – pielęgnacja, malowanie i modelowanie
  • Dobór rodzaju makijażu do typu urody i stylizacji ślubnej
  • Łączenie barw
  • Techniki cieniowania i utrwalania
  • Trendy w stylizacjach ślubnych
  • Psychologiczne aspekty pracy z klientką

• zajęcia na kosmetykach selektywnych: Bobbi Brown, MAC, Estee Lauder i in.
  • materiały szkoleniowe Szkoły Wizażu Marioli Bednarskiej
  • kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem oraz Zaświadczeniem