Kurs masażu bańką chińską

Informacje o szkoleniu:

Cena: 220 zł 
Liczba godzin: 6
Tryb: kwiecień, maj 2020r.
Zapisz się on-line

Masaż bańką chińską to praca za pomocą różnych rozmiarów baniek, ale i również liczne techniki manualne tworzące integralna całość masażu, których celem jest modelowanie i kształtowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz poprawa jakości skóry.

Przedstawiamy Wam autorską technikę pracy mającą na celu modelowane i wspomaganie procesu odchudzania oraz kształtowania sylwetki.

 

Nasz kurs masażu wprowadzi uczestników w nowy obszar znanej im dziedziny. Podczas szkolenia poruszymy tematykę leczniczych i estetycznych właściwości tego rodzaju zabiegów. Każdy kursant dowie się, jaka powinna być częstotliwość wykonywania masażu bańką chińską, jak dobierać wielkość baniek i jaką technikę stosować. Nie pominiemy również kwestii przeciwwskazań do przeprowadzania zabiegów. Największa część szkolenia będzie jednak poświęcona praktyce. Pod czujnym okiem prowadzącego kursanci nauczą się, w jaki sposób właściwie przeprowadzać masaż bańką chińską.

Dzięki temu po ukończeniu zajęć będą mogli wykonywać w pełni profesjonalne zabiegi, z których efektów będą zadowoleni zarówno oni sami, jak i ich klienci. Zachęcamy do udziału w kursie między innymi osoby, które chcą poszerzyć swoją ofertę o nowy rodzaj zabiegów. Umiejętność masażu bańką chińską może stanowić Twoją przewagę konkurencyjną. Warto też zgłębić ten temat, aby poszerzyć swoje kompetencje i zwiększyć swoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy.

 

Dla kogo jest ten kurs:

- dla osób praktykujących masaż oraz kształcących się na kierunkach związanych z masażem, fizjoterapią oraz SPA

- gabinetów kosmetycznych

- kosmetologów

 

Program szkolenia obejmuje 6 godzin bardzo intensywnych zajęć. Podczas kursu 90% czasu przeznaczone jest na praktykę.

Po kursie uczestnicy otrzymują komplet baniek chińskich na własność. Bańki wysokiej klasy - jakość medyczna.

Każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia z masażu bańką chińską.

 

 

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDÓW PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego lub bonu szkoleniowego. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.