Asystentkę Stomatologiczną zatrudnię od zaraz! - PRO Civitas
5 min
Szkoła PRO Civitas
Nauka
Kariera
10.06.2020

Asystentkę Stomatologiczną zatrudnię od zaraz! - PRO Civitas

Asystentka Stomatologiczna to prawa ręka lekarza dentysty, a często najważniejsza osoba w całym gabinecie. Odpowiedzialna za działalność organizacyjną, asystująca lekarzowi dentyście i przygotowująca gabinet dentystyczny zgodnie z zasadami obowiązującymi w stomatologii.

Zawód ten jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wśród pracodawców – znacząca większość naszych słuchaczek zapewnia sobie pracę już w trakcie odbywania praktyk zawodowych. Prawda, że to świetna perspektywa?

Zajęcia na tym kierunku prowadzone są wyłącznie przez profesjonalistów, praktyków branży stomatologicznej. Wysoka jakość merytoryczna zajęć dydaktycznych powoduje, że Centrum Edukacji „Pro Civitas” posiada obecnie bardzo wysoką zdawalność państwowych egzaminów zawodowych, które są etapem podsumowującym wiedzę i umiejętności osób starających się o tytuł Asystentki Stomatologicznej.

 

Podczas nauki dowiesz się jak prawidłowo:

  • prowadzić dokumentację medyczną,
  • wywiad z pacjentem
  • oraz posiądziesz doskonałe umiejętności w przygotowywaniu odpowiednich, dla potrzeb konkretnego pacjenta, narzędzi i akcesoriów stomatologicznych.

 

Gdzie możesz pracować po ukończeniu kierunku:

Istnieje wiele opcji rozwijania kariery zawodowej jako Asystentka Stomatologiczna. Pracę znajdziesz w gabinetach stomatologicznych, oddziałach chirurgii szczękowej, czy klinikach i poradniach dentystycznych.

Wynagrodzenia na tym stanowisku to średnio 2800 zł miesięcznie.

 

Zapisz się do bezpłatnej
Szkoły Policealnej PRO Civitas:

 

Sprawdź kierunek asystentka stomatologiczna