Pracownicy - zespół

Ewa Potocka-Kaleta – dyrektor

Mam przyjemność być dyrektorem Szkoły PRO Civitas. Kocham swoją pracę, szczególnie z takim kreatywnym i pełnych chęci do pracy zespołem! Czym się lubię zajmować w czasie wolnym? Za wiele go nie mam, ale w wolnych chwilach lubię gotować i piec: domowy chleb, tort czekoladowy to moje specjały.

Jestem dumna z mojego syna i tworzącej się od lat powieści. Cecha, którą w sobie cenię to waleczność. Nigdy się nie poddaję, bo tylko wytrwali celebrują sukcesy.

Katarzyna Szczałuba - sekretarz

Cześć Jestem Kasia – jedna z dwóch w PRO Civitas!

W swojej codziennej pracy zajmuję się rekrutacją, obsługą słuchaczy i prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły. Możesz do mnie przyjść z każdym pytaniem – jestem do Twojej dyspozycji. Cenię sobie szczerość, jestem dociekliwa a na dodatek lubię ryzykować – mieszanka wybuchowa 🙂

Moją największą pasją jest rękodzieło. Jestem pasjonatką kreatywnych rozwiązań, a w wolnym czasie uwielbiam gotować. Lubię kawę, zapach świeżo skoszonej trawy, poczucie humoru i komunikację niewerbalną.

Katarzyna Tkacz – sekretarz

W Pro Civitas zajmuję się przyjmowaniem (zawsze z uśmiechem na twarzy) słuchaczy, którzy odwiedzają nasz sekretariat 🙂 Prowadzę dokumentację związana ze szkołą, czyli dbam o tą niewidzialną gołym okiem pracę, żeby nauka w naszej szkole przychodziła Ci z łatwością. Wolny czas lubię spędzać aktywnie: jeżdżę na rolkach, rowerze, spotykam się ze znajomymi. Czym mogę się pochwalić… ? Jestem mistrzem jajecznicy i ogólnie lubię sobie gotować, ale tylko jeśli mam dla kogo!

Cechy, które mnie wyróżniają to przede wszystkim otwartość i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jestem odpowiedzialna. Zarażam ludzi moją baterią pozytywnej energii 🙂

Kamilla Juchnowska – główna księgowa

Czym się zajmuje w PRO Civitas? Jestem główną księgową, czyli dbam o wszystkie umowy, zapisy i faktury – rzeczy, których standardowy Kowalski nie ogarnia 🙂

Cecha, rzecz która mnie wyróżnia to na pewno dociekliwość, skrupulatność i opanowanie – chyba dobrze wybrałam zawód. Mój czas wolny wypełniony jest książkami, a od czasu do czasu podróżami w nieznane – tymi bliższymi i dalszymi.

Coś czym mogę się pochwalić, to zdecydowanie 3 wspaniałe córki, z których jestem dumna!

Paulina Pięta – specjalista ds. rozwoju szkół

Moją rolą w PRO Civitas jest rozwój szkoły w taki sposób byś mógł u nas rozwijać swoje kompetencje. Ponadto zajmuje się szeroko pojętym marketingiem.

Moim wyróżnikiem jest aktywność, ponieważ lubię, gdy wokół tętni życie. Nie ma dla mnie problemu nie do rozwiązania. Każdą wolną chwilę spędzam na podróżach i nurkowaniu. Kolekcjonuję breloczki z całego świata. Lubię jogę i podróże, kulinarnie kawę, krewetki i suflet czekoladowy. Coś czym mogę się pochwalić to mój blog marketingowy, którego prowadzę od 2015 roku. Najbardziej jestem jednak dumna z mojej córki – ma charakterek!