Pracownicy - zespół

Ewa Potocka-Kaleta | Dyrektor Szkoły

Mam przyjemność być dyrektorem Szkoły PRO Civitas. Kocham swoją pracę, szczególnie z takim kreatywnym i pełnych chęci do pracy zespołem! Czym się lubię zajmować w czasie wolnym? Za wiele go nie mam, ale w wolnych chwilach lubię gotować i piec. Domowy chleb i tort czekoladowy to moje specjały.

Uwielbiam moją pracę i wykonuję ją z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Jestem dumna z mojego syna i tworzącej się od lat powieści. Cecha, którą w sobie cenię to waleczność. Nigdy się nie poddaję, bo tylko wytrwali celebrują sukcesy.

Ewelina Toporek | Zastępca Dyrektor Szkoły

Członek fantastycznego teamu Pro Civitas. Od kilku lat jestem związana z edukacją.  Uwielbiam kontakt z ludźmi oraz wyzwania i możliwości jakie daje ta branża. Najbardziej cenię w sobie skrupulatność i branie odpowiedzialności za to, co robię.

W pracy najważniejsze dla mnie jest wywiązywanie się z powierzonych obowiązków oraz współtworzenie dobrej  opinii o firmie. Bardzo lubię kontakt z ludźmi i poznawanie nowych osób, a także realizowanie ich potrzeb w zakresie rozwoju osobistego.

W wolnym czasie poświęcam się swojemu synkowi, który jest cudowny i daje mi nieskończenie wiele radości oraz miłości. Czytam książki oraz jeżdżę na rowerze. Moją pasją jest żeglarstwo oraz sporty zimowe. Motto, którym się kieruję to: iść przez życie jak najlepiej się da, ponieważ jest tylko jedno.

Katarzyna Tkacz | Specjalistka ds. obsługi

W PRO Civitas zajmuję się przyjmowaniem – zawsze z uśmiechem na twarzy – Słuchaczy, którzy odwiedzają nasz sekretariat. Prowadzę dokumentację związana ze szkołą, czyli dbam o niewidzialną gołym okiem pracę, żeby nauka w naszej szkole przychodziła Ci z łatwością.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie: jeżdżę na rolkach, rowerze, spotykam się ze znajomymi. Czym mogę się pochwalić? Jestem mistrzem jajecznicy i ogólnie lubię gotować, ale tylko jeśli mam dla kogo!

Cechy, które mnie wyróżniają to przede wszystkim otwartość i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jestem odpowiedzialna. Zarażam ludzi moją pozytywną energią.

Katarzyna Szczałuba | Specjalistka ds. obsługi

Cześć Jestem Kasia – jedna z dwóch w PRO Civitas!

W swojej codziennej pracy zajmuję się rekrutacją, obsługą słuchaczy i prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły. Możesz do mnie przyjść z każdym pytaniem – jestem do Twojej dyspozycji.

Cenię sobie szczerość, jestem dociekliwa a na dodatek lubię ryzykować – mieszanka wybuchowa 😉

Moją największą pasją jest rękodzieło. Jestem pasjonatką kreatywnych rozwiązań, a w wolnym czasie uwielbiam gotować. Lubię kawę, zapach świeżo skoszonej trawy, poczucie humoru i komunikację niewerbalną.

Julia Dymińska | Specjalistka ds. obsługi

Wioletta Nartowska | Specjalistka ds. obsługi

Mam na imię Wiola i moja praca w PRO Civitas polega na jak najlepszej obsłudze sekretariatu szkoły. Jestem jedną z fantastycznej trójki, która pomaga Słuchaczom m.in. w sprawach dydaktycznych.

W wolnym czasie lubię się relaksować, jeżdżąc na rowerze. Na mojej playliście często goszczą Happysad, Taco Hemingwaya i Sanah. Moim celem na ten rok jest nauczenie się pływać.

Natalia Grzela | Asystentka Dyrektor Szkoły

Hej, jestem Natalia! W PRO Civitas zajmuję się wspomaganiem pracy Dyrekcji. Pracę łączę ze studiowaniem na kierunku zarządzanie.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu – latem jeżdżąc na rowerze, a zimą na nartach. Kocham podróżować. Lubię czytać książki, głównie kryminały i te o tematyce rozwoju osobistego.

Uważam, że inwestycja czasu w zdobywanie wiedzy i umiejętności to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić, dlatego z dumą patrzę na słuchaczy, którzy uczą się w murach naszej szkoły.

Maria Orawiecka | Główna Księgowa

W Pro Civitas odpowiadam za sprawy  księgowości i kadr, czyli ciągłe poszukiwanie zgodności WN i MA w labiryncie zmieniających się przepisów.

Lubię swoją pracę i zespół , z którym pracuję.

Czas wolny spędzam z rodziną. Chętnie podróżuję i poznaję nowe miejsca. Lubię Teatr, dobrą książkę  i spotkania w gronie pozytywnie zakręconych ludzi.