Pracownicy - zespół

Ewa Potocka-Kaleta - dyrektor

Mam przyjemność być dyrektorem Szkoły PRO Civitas. Kocham swoją pracę, szczególnie z takim kreatywnym i pełnych chęci do pracy zespołem! Czym się lubię zajmować w czasie wolnym? Za wiele go nie mam, ale w wolnych chwilach lubię gotować i piec: domowy chleb, tort czekoladowy to moje specjały.

Jestem dumna z mojego syna i tworzącej się od lat powieści. Cecha, którą w sobie cenię to waleczność. Nigdy się nie poddaję, bo tylko wytrwali celebrują sukcesy.

Paweł Olszacki - specjalista ds. mediów społecznościowych

Hej! Jestem Paweł i to ja sprawiam, że przeglądając fejsa lub insta widzisz informacje związane ze szkołą PRO Civitas.

Lubię, kiedy wokół dużo się dzieje i najlepiej, żebym był w środku tego zamieszania. Lepszej pracy nie mogłem sobie wybrać. Uwielbiam pokazywać swój punkt widzenia świata przez fotografię i filmy. Z ciekawością dziecka śledzę tematy polityczne i społeczne. Z większych osiągnięć życiowych mogę wymienić zdanie matury z matematyki. To było coś!

Od 2019 roku spełniam swoje marzenia w Teatrze TeTaTeT, gdzie odpowiadam za fotografowanie i rejestrowanie spektakli oraz wsparcie graficzne, marketingowe i organizacyjne.

Katarzyna Szczałuba - sekretarz

Cześć Jestem Kasia – jedna z dwóch w PRO Civitas!

W swojej codziennej pracy zajmuję się rekrutacją, obsługą słuchaczy i prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły. Możesz do mnie przyjść z każdym pytaniem – jestem do Twojej dyspozycji. Cenię sobie szczerość, jestem dociekliwa, a na dodatek lubię ryzykować – mieszanka wybuchowa.

Moją największą pasją jest rękodzieło. Jestem pasjonatką kreatywnych rozwiązań, a w wolnym czasie uwielbiam gotować. Lubię kawę, zapach świeżo skoszonej trawy, poczucie humoru i komunikację niewerbalną.

Katarzyna Tkacz – sekretarz

W PRO Civitas zajmuję się przyjmowaniem (zawsze z uśmiechem na twarzy) słuchaczy, którzy odwiedzają nasz sekretariat. Prowadzę dokumentację związana ze szkołą, czyli dbam o niewidzialną gołym okiem pracę, żeby nauka w naszej szkole przychodziła Ci z łatwością. Wolny czas lubię spędzać aktywnie: jeżdżę na rolkach, rowerze, spotykam się ze znajomymi. Czym mogę się pochwalić? Jestem mistrzem jajecznicy i ogólnie lubię gotować, ale tylko jeśli mam dla kogo!

Cechy, które mnie wyróżniają to przede wszystkim otwartość i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jestem odpowiedzialna. Zarażam ludzi moją pozytywną energią.