Pracownicy - zespół

Ewa Potocka-Kaleta | Dyrektor Szkoły

Mam przyjemność być dyrektorem Szkoły PRO Civitas. Kocham swoją pracę, szczególnie z takim kreatywnym i pełnych chęci do pracy zespołem! Czym się lubię zajmować w czasie wolnym? Za wiele go nie mam, ale w wolnych chwilach lubię gotować i piec. Domowy chleb i tort czekoladowy to moje specjały.

Uwielbiam moją pracę i wykonuję ją z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Jestem dumna z mojego syna i tworzącej się od lat powieści. Cecha, którą w sobie cenię to waleczność. Nigdy się nie poddaję, bo tylko wytrwali celebrują sukcesy.

Katarzyna Tkacz | Specjalistka ds. obsługi

W PRO Civitas zajmuję się przyjmowaniem – zawsze z uśmiechem na twarzy – Słuchaczy, którzy odwiedzają nasz sekretariat. Prowadzę dokumentację związana ze szkołą, czyli dbam o niewidzialną gołym okiem pracę, żeby nauka w naszej szkole przychodziła Ci z łatwością.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie: jeżdżę na rolkach, rowerze, spotykam się ze znajomymi. Czym mogę się pochwalić? Jestem mistrzem jajecznicy i ogólnie lubię gotować, ale tylko jeśli mam dla kogo!

Cechy, które mnie wyróżniają to przede wszystkim otwartość i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jestem odpowiedzialna. Zarażam ludzi moją pozytywną energią.

Katarzyna Szczałuba | Specjalistka ds. obsługi

Cześć Jestem Kasia – jedna z dwóch w PRO Civitas!

W swojej codziennej pracy zajmuję się rekrutacją, obsługą słuchaczy i prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły. Możesz do mnie przyjść z każdym pytaniem – jestem do Twojej dyspozycji.

Cenię sobie szczerość, jestem dociekliwa a na dodatek lubię ryzykować – mieszanka wybuchowa 😉

Moją największą pasją jest rękodzieło. Jestem pasjonatką kreatywnych rozwiązań, a w wolnym czasie uwielbiam gotować. Lubię kawę, zapach świeżo skoszonej trawy, poczucie humoru i komunikację niewerbalną.

Julia Dymińska | Specjalistka ds. obsługi

Wioletta Nartowska | Specjalistka ds. obsługi

Mam na imię Wiola i moja praca w PRO Civitas polega na jak najlepszej obsłudze sekretariatu szkoły. Jestem jedną z fantastycznej trójki, która pomaga Słuchaczom m.in. w sprawach dydaktycznych.

W wolnym czasie lubię się relaksować, jeżdżąc na rowerze. Na mojej playliście często goszczą Happysad, Taco Hemingwaya i Sanah. Moim celem na ten rok jest nauczenie się pływać.

Maria Orawiecka | Główna Księgowa

W Pro Civitas odpowiadam za sprawy  księgowości i kadr, czyli ciągłe poszukiwanie zgodności WN i MA w labiryncie zmieniających się przepisów.

Lubię swoją pracę i zespół , z którym pracuję.

Czas wolny spędzam z rodziną. Chętnie podróżuję i poznaję nowe miejsca. Lubię Teatr, dobrą książkę  i spotkania w gronie pozytywnie zakręconych ludzi.