Szkoła PRO Civitas
Wynajem sal
Kariera

Szkoła PRO Civitas - PRO Civitas

 

Kim jesteśmy?

W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy.

Szkoły dla dorosłych

Od 2015 roku redefiniujemy szkoły policealne, ponieważ jesteśmy przekonani, że są one skuteczną kontrofertą dla studiów wyższych, bądź mądrą dodatkową opcją dla osób, które wybrały studia wyższe po ukończeniu technikum lub liceum.

Na większości kierunków uczymy bezpłatnie zawodu oraz poruszania się na rynku pracy. Kształcimy specjalistów – zawodowców gotowych do podjęcia pracy w konkretnych branżach.

Stały kontakt z lokalnymi pracodawcami pozwala nam dopasowywać ofertę do rynku pracy i zapotrzebowania na specjalistów.

Absolwenci naszych szkół zostają profesjonalistami w swojej dziedzinie, gdyż bierzemy odpowiedzialność za karierę każdego z nich. Dlatego też prowadzenie zajęć powierzamy w głównej mierze wykładowcom – praktykom, którzy oprócz odpowiedniego dyplomu wnoszą ze sobą jakość i doświadczenie w pracy w zawodzie, którego uczą.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz dołączyć do grona zadowolonych słuchaczy i uczniów naszych szkół.

Kursy zawodowe

Sprawdzamy się również, jako organizatorzy kursów zawodowych i doskonalących. Specjalizacje…mamy kilka jak medycyna, opieka medyczna, fizjoterapia, czy terapia pedagogiczna, ale nie szufladkujemy się.

Przepraszamy, nie umiemy się nudzić. Ciągle poszerzamy ofertę. Klienci nas doceniają za możliwość odbycia szkoleń, które do tej pory były dostępne w metropoliach, w swoim mieście.

Kursy zawodowe traktujemy bardzo poważnie – są przyszłością edukacji, a my nie pozwalamy się zaskoczyć przyszłości.

Skontaktuj się z nami, jeżeli znalazłeś w naszej ofercie, bądź chcesz zaproponować kurs.

 

Szkolenia biznesowe

Dobre szkolenia dla biznesu, to takie z których uczestnicy wynoszą więcej niż długopisy i notatniki. Takie przygotujemy dla Twojej firmy.

Rozumiemy firmy, sami jesteśmy pracodawcami. Wiemy, że każda organizacja jest inna i potrzebuje innych rozwiązań pod kątem kosztów, czasu realizacji szkoleń, czy programu.

Mamy szkolenia otwarte z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, motywacji, coachingu. Jeżeli szukasz personalizacji – daj nam wyzwanie – lubimy je. Nie chcesz rozwiązań podanych na tacy, to przeanalizujemy potrzeby szkoleniowe Twoich pracowników, znajdziemy punkty, które należy wesprzeć, by zwiększyć zyski, bądź zoptymalizować pracę.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Twojej firmie urosnąć.