Szkoła PRO Civitas

Kim jesteśmy

PRO Civitas to szkoły policealne i medyczne znajdujące się w Kielcach. Wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy. Zapraszamy do wyboru jednego z 30 kierunków.

 

Co nas wyróżnia?

  • posiadamy uprawnienia szkół publicznych z Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • najwyższa zdawalność egzaminów (99,9% w 2020 r.)
  • PROfesjonalna kadra, która stawia na praktykę
  • świetnie wyposażone pracownie
  • miła atmosfera
  • nie wymagamy matury – wystarczy wykształcenie średnie

 

W czym możemy Ci pomóc?

Szkoła policealna

Wierzymy, że szkoły policealne są skuteczną alternatywą dla studiów wyższych oraz idealnych rozwiązaniem szybkiego przekwalifikowania się. Wybierając naukę w Szkole Pro Civitas zdobędziesz kwalifikacje, które pozwolą na rozpoczęcie pracy w zawodzie tuż po zakończeniu nauki.

 

Szkoła policealna to świetna opcja zarówno dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, jak i tych, którzy chcą nauczyć się zupełnie nowego zawodu od podstaw!

 

Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych kierunków i praktyczne przygotowanie do zawodu. Kierunek ukończysz z państwowym dyplomem zawodowym, uprawniającym do wykonywania zawodu w Polsce i wszystkich krajach Unii Europejskiej. A to wszystko całkowicie za darmo!

 

Zajęcia odbywają się w trzech trybach kształcenia (zaocznie, dziennie, stacjonarnie), a edukację możesz rozpocząć w semestrze letnim lub zimowym. Na większości kierunków uczymy bezpłatnie zawodu oraz poruszania się na rynku pracy.

 

PROwadzenie zajęć powierzamy w głównej mierze wykładowcom – praktykom, którzy oprócz odpowiedniego dyplomu wnoszą ze sobą jakość i doświadczenie w pracy w zawodzie, którego uczą.

Absolwenci naszych szkół zostają profesjonalistami w swojej dziedzinie, gdyż bierzemy odpowiedzialność za karierę każdego z nich.

Szkoła medyczna

Chcesz pracować w placówce medycznej, gabinetach lekarskich lub stomatologicznych, a może w ośrodkach wellness i SPA?

 

Aby rozpocząć wymarzoną karierę w branży medycznej nie musisz posiadać matury, wystarczy wykształcenie średnie. Wybierz bezpłatny kierunek w szkole medycznej i zdobądź pewny zawód w krótkim czasie. Zajęcia startują we wrześniu oraz lutym.

 

Dla Twojej wygody, oferujemy aż trzy tryby nauczania: dzienny, zaoczny i stacjonarny.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ)

 

Sprawdzamy się również, jako organizatorzy kursów zawodowych i doskonalących. Specjalizacje…mamy ich kilka: medycyna, opieka medyczna, fizjoterapia, czy terapia zajęciowa, ale nie szufladkujemy się.

 

Przepraszamy, nie umiemy się nudzić. Ciągle poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. Klienci nas doceniają za możliwość odbycia szkoleń, które do tej pory były dostępne w metropoliach, w swoim mieście.

 

Kursy zawodowe traktujemy bardzo poważnie – są przyszłością edukacji, a my nie pozwalamy się zaskoczyć przyszłości.

 

Kwalifikacyjne kursy zawodowe Zwane w skrócie KKZ stanowią alternatywę dla szkół zawodowych i policealnych. To nowoczesna forma kształcenia pozwalająca zdobyć kwalifikacje zawodowe niezależnie od posiadanego wykształcenia. Nauczanie zakończone państwowym egzaminem pozwoli Ci na zdobycie świadectwa kwalifikacji w zawodzie.

Szkolenia biznesowe

Dobre szkolenia dla biznesu, to takie z których uczestnicy wynoszą więcej niż długopisy i notatniki. Takie przygotujemy dla Twojej firmy. Kursy i szkolenia Szukasz sposobu na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, a może chcesz nauczyć się czegoś zupełnie nowego?

Dzięki naszym szkoleniom możesz rozwinąć posiadane już umiejętności lub zdobyć kwalifikacje w zupełnie nowej branży! Posiadamy certyfikat SUS 2.0, dzięki któremu możesz ubiegać się o dofinansowanie w wysokości 80% na wybrany przez siebie kurs!

Rozumiemy firmy, sami jesteśmy pracodawcami. Wiemy, że każda organizacja jest inna i potrzebuje innych rozwiązań pod kątem kosztów, czasu realizacji szkoleń, czy programu. Mamy szkolenia otwarte z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, motywacji, coachingu. Jeżeli szukasz personalizacji – daj nam wyzwanie – lubimy je. Nie chcesz rozwiązań podanych na tacy, to przeanalizujemy potrzeby szkoleniowe Twoich pracowników, znajdziemy punkty, które należy wesprzeć, by zwiększyć zyski, bądź zoptymalizować pracę.

Liceum dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych skierowane jest do osób, które ukończyły 18 rok życia i posiadają wykształcenie podstawowe. Oferujemy podjęcie nauki całkowicie za darmo i bez żadnych egzaminów wstępnych! Pozwoli to na otwarcie drogi do dalszej edukacji i rozwoju kompetencji!

Historia szkoły

bezpłatna szkoła policealna

Szkoła PRO Civitas powstała w 2015 r. Jest ona odzwierciedleniem wyobrażeń właścicieli o wysokiej jakości szkole, w której panuje miła atmosfera, a słuchacze zdobywają PROfesjonalne kwalifikacje na wybranych kierunkach.
Właścicielem szkoły jest Instytut PRO Civitas sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach.

Certyfikaty i uprawnienia

Sale i wyposażenie