Oferta Edukacyjna
Szkoły medyczne

Szkoły medyczne

Zapisując się szkoły medycznej, zyskujesz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w takich zawodach, jak: higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik masażysta czy farmaceuta. Rekrutujemy na semestr letni od września i zimowy od lutego. Gdzie mogę pracować po szkole medycznej? Kończąc Pro Civitas znajdziesz pracę w placówkach medycznych, opiece zdrowotnej, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, gabinetach fizjoterapii czy w ośrodkach wellness i SPA.

Zapisz się do szkoły
Nauka bezpłatna: PROfesjonalne pracownie
nauczyciele praktycy
najlepsze materiały dydaktyczne
office365 gratis
Tryb nauczania: Zaoczny
Dzienny
Stacjonarny
Czas trwania: 1 rok
1,5 roku
2 lata
2,5 roku
Egzamin wstępny: Brak
Matura: Nie wymagana
Uzyskany dokument: Świadectwo ukończenia szkoły
Państwowy dyplom zawodowy

Dla kogo?

Do naszych szkół może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Żeby się uczyć w szkołach Pro Civitas nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, gdyż u nas zajęcia startują we wrześniu i w lutym. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy już teraz!

Medyczne szkoły policealne

Zawody medyczne są stale bardzo pożądane na rynku pracy. W placówkach medycznych lekarze stanowią część złożonej załogi, w której skład wchodzi wykwalifikowany personel medyczny. W przychodniach, szpitalach, domach pomocy społecznej i w innych obiektach o charakterze leczniczym, pracownicy pomocy medycznej potrzebni są co najmniej tak samo, jak dyplomowani absolwenci uczelni wyższych. Kwalifikacje posiadane przez techników farmaceutycznych, opiekunów medycznych czy absolwentów innych kierunków medycznego studium zawodowego Pro Civitas cały czas stanowią podstawę do podjęcia satysfakcjonującej i tak potrzebnej w dzisiejszych czasach pracy. Aby całkowicie bezpłatnie zdobyć dyplom technika, potwierdzający uprawnienia do pracy w wybranym zawodzie, do jakiego wykonywania kształcimy w szkołach Pro Civitas, nie jest potrzebny zdany egzamin maturalny. Wystarczy ukończenie dowolnej szkoły średniej. Zatem, jeżeli nie wiesz co robić po liceum, niezależnie od tego, czy zakończyłeś je maturą, czy też nie, albo masz już dyplom technika, ale chcesz zdobyć dodatkowy zawód – zapoznaj się z ofertą naszego medycznego studium zawodowego.

Co zyskasz?

Myślisz o zawodzie, jaki zapewni Ci stabilne zatrudnienie? Przedstawiciele zawodów medycznych związanych bezpośrednio z opieką nad dziećmi oraz osobami starszymi, zdrowiem, higieną itp. jeszcze długo będą należały do najbardziej potrzebnych, zarówno na polskim rynku pracy, jak i na terenie Unii Europejskiej. Studium Pro Civitas stawia na zawody z przyszłością! Ucząc się w Pro Civitas na wybranym przez Ciebie kierunku, otrzymujesz możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego oraz dostęp do praktycznego pakietu uniwersalnych programów komputerowych, pomocnych nie tylko w pracy zawodowej, ale i przydatnych w różnych aspektach życia.

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

REKRUTACJA NA WRZESIEŃ 2021 TRWA!!!

Profesje w jakich kształcimy

Wybierając nasze szkoły medyczne w Kielcach, masz szansę zdobyć państwowy dyplom zawodowy, honorowany w placówkach medycznych na terenie całego kraju. W Pro Civitas kształcimy obecnie do wykonywania poniższych zawodów:

 • technik masażysta
 • higienista stomatologiczny
 • asystent stomatologiczny
 • podolog
 • terapeuta zajęciowy
 • opiekun medyczny
 • technik sterylizacji medycznej
 • opiekun dziecięcy
 • technik ortopeda
 • technik elektroradiolog
 • technik farmaceutyczny

Medyczne studium zawodowe Pro Civitas w Kielcach

Podkreślamy, że nauka w naszym studium jest całkowicie bezpłatna. Ze względu na popularność zawodów medycznych, nasza placówka stanowi jedną z najbardziej obleganych szkół policealnych – na jedno miejsce przypada kilku chętnych.
Podczas zapisów obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń – nie przeprowadzamy egzaminów wstępnych, dlatego warto zgłosić swoją kandydaturę już teraz. Jeżeli masz wątpliwości względem wyboru odpowiedniego dla siebie kierunku nauczania w medycznych szkołach policealnych Pro Civitas w Kielcach, zarezerwuj miejsce online i umów się na konsultację. Przed podpisaniem umowy o naukę oddzwonimy do Ciebie, aby ustalić który z proponowanych przez nas zawodów może okazać się najbardziej atrakcyjny i dopasowany do Twoich oczekiwań w praktyce. Odpowiemy także na wszelkie nurtujące Cię pytania i udzielimy informacji na temat procesu nauki. Zapraszamy!

Proces rekrutacji