Oferta Edukacyjna
Szkoły medyczne

Szkoły medyczne

Zapisując się szkoły medycznej, zyskujesz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w takich zawodach, jak: higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik masażysta czy farmaceuta. Rekrutujemy na semestr letni od września i zimowy od lutego. Gdzie mogę pracować po szkole medycznej? Kończąc Pro Civitas znajdziesz pracę w placówkach medycznych, opiece zdrowotnej, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, gabinetach fizjoterapii czy w ośrodkach wellness i SPA.

Zapisz się do szkoły
Nauka bezpłatna: PROfesjonalne pracownie
nauczyciele praktycy
najlepsze materiały dydaktyczne
office365 gratis
Tryb nauczania: Zaoczny
Dzienny
Stacjonarny
Czas trwania: 1 rok
1,5 roku
2 lata
2,5 roku
Egzamin wstępny: Brak
Matura: Nie wymagana
Uzyskany dokument: Świadectwo ukończenia szkoły
Państwowy dyplom zawodowy

Dla kogo?

Do naszych szkół może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Żeby się uczyć w szkołach Pro Civitas nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, gdyż u nas zajęcia startują we wrześniu i w lutym. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy już teraz!

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

 

REKRUTACJA NA WRZESIEŃ 2021 TRWA!!!

 

Proces rekrutacji