Oferta edukacyjna - PRO Civitas

Wszystkie
Bezpłatne szkoły policealne
Bezpłatne szkoły medyczne
Kursy i szkolenia z dofinansowaniem
Bezpłatne licea dla dorosłych

Bezpłatne szkoły policealne

Szkoła Policealna Pro Civitas to miejsce, w którym możesz podnieść swoje kwalifikacje albo uzyskać całkiem nowe umiejętności. Szkolimy w wielu różnych kierunkach. W naszych szkołach zdobędziesz zawody takie jak: technik usług kosmetycznych, florysta, opiekun osoby starszej, farmaceuta oraz wiele innych. Na każdym kierunku zajęcia prowadzą praktycy z doświadczeniem, by rzetelnie przygotować słuchaczy do egzaminów oraz wykonywania zawodu.

Czytaj więcej

Bezpłatne szkoły medyczne

Zapisując się szkoły medycznej, zyskujesz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w takich zawodach, jak: higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik masażysta czy opiekunka dziecięca. Gdzie mogę pracować po szkole medycznej? Kończąc Pro Civitas znajdziesz pracę w placówkach medycznych, opiece zdrowotnej, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, gabinetach fizjoterapii czy w ośrodkach wellness i SPA.

Czytaj więcej

Kursy i szkolenia z dofinansowaniem

Czym są kursy? To pozaszkolna forma zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to też możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności, czy też zainteresowań oraz hobby. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Posiadamy renomowany certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0, dzięki czemu na każde szkolenie możesz zdobyć dofinansowanie nawet w wysokości 80%. Jest także możliwe 100% dofinansowanie dla osób bezrobotnych, pracowników oraz pracodawców.

Czytaj więcej

Bezpłatne licea dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące stanowi etap w edukacji, który otwiera drogę do wielu możliwości dalszego kształcenia, a także zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy. Liceum dla dorosłych Pro Civitas przeznaczone jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które ukończyły ośmioletnią szkołę podstawową, gimnazjum albo zasadniczą szkołę zawodową. Nauka jest bezpłatna, dlatego zapraszamy do zapisu wszystkie osoby chcące zdobyć średnie wykształcenie. Po zdobyciu średniego wykształcenia możesz zapisać się na studia wyższe albo do szkoły policealnej i tam kontynuować naukę w tematyce, która Cię interesuje.

Czytaj więcej

Nasi słuchacze polecają:

Nasi słuchacze polecają: