Oferta edukacyjna - PRO Civitas

Szkoły policealne

Szkoła policealna Pro Civitas to miejsce, w którym możesz podnieść swoje kwalifikacje albo uzyskać całkiem nowe umiejętności. Szkolimy na wielu różnych kierunkach. W naszych szkołach możesz przyuczyć się między innymi do zawodów: technik usług kosmetycznych, florysta, opiekun osoby starszej, florysta oraz wiele innych. Na każdym kierunku większość zajęć prowadzona jest przez praktyków, aby rzeczywiście przygotować uczniów do wykonywania zawodu.

Czytaj więcej

Szkoły medyczne

Zapisując się szkoły medycznej, zyskujesz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w takich zawodach, jak: higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik masażysta czy opiekunka dziecięca. Gdzie znajdę pracę po szkole medycznej? Kończąc szkołę medyczną Pro Civitas znajdziesz pracę w placówkach medycznych, opiece zdrowotnej, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, gabinetach fizjoterapii czy w ośrodkach wellness i SPA.

Czytaj więcej

Kursy i szkolenia

Czym są kursy? Kursy to pozaszkolna forma zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to też możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności, czy też zainteresowań oraz hobby. Kursy i szkolenia w Pro Civitas są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Posiadamy renomowany certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0, dzięki czemu na każde szkolenie możesz zdobyć dofinansowanie nawet w wysokości 80%. Dofinansowania szkoleń dla osób bezrobotnych, pracowników oraz pracodawców.

Czytaj więcej

Licea dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące stanowi etap w edukacji, który otwiera drogę do wielu możliwości dalszego kształcenia, a także zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy. Liceum dla dorosłych Pro Civitas przeznaczone jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które ukończyły ośmioletnią szkołę podstawową, gimnazjum albo zasadniczą szkołę zawodową. Nauka jest bezpłatna, dlatego zapraszamy do zapisu wszystkie osoby chcące zdobyć średnie wykształcenie. Po zdobyciu średniego wykształcenia możesz zapisać się na studia wyższe albo do szkoły policealnej i tam kontynuować naukę w tematyce, która Cię interesuje.

Czytaj więcej

Nasi słuchacze polecają:

Nasi słuchacze polecają: