Oferta Edukacyjna
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

Czym są kursy? Kursy to pozaszkolna forma zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to też możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności, czy też zainteresowań oraz hobby. Kursy i szkolenia w Pro Civitas są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Prowadzimy również dofinansowania szkoleń dla osób bezrobotnych z urzędów pracy, pracowników oraz pracodawców z Bazy Usług Rozwojowych.

Zapisz się

Dla kogo?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 rok życia. Dodatkowym kryterium przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie określonego poziomu wykształcenia.

Posiadamy renomowany certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0 i jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych, dzięki czemu na każde szkolenie możesz zdobyć dofinansowanie nawet w wysokości 80%.

Jak się zapisać?

Co muszę zrobić, żeby zapisać się na kurs? To proste:
wypełnij i wyślij formularz rejestracji online
Zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania oraz podamy kolejne kroki.

Jeżeli chcesz otrzymać dofinansowanie BUR, wystarczy, że wypełnisz formalności u operatora (zgodnie z miejscem zamieszkania), następnie dokonasz zapisu na konkretne szkolenie na stronie Biura Usług Rozwojowych.

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce