Oferta Edukacyjna
Kursy i szkolenia - PRO Civitas
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

Czym są kursy? Kursy to pozaszkolna forma zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to też możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności, czy też zainteresowań oraz hobby. Kursy i szkolenia w Pro Civitas są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Posiadamy renomowany certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0, dzięki czemu na każde szkolenie możesz zdobyć dofinansowanie nawet w wysokości 80%. Dofinansowania szkoleń dla osób bezrobotnych, pracowników oraz pracodawców.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 rok życia. Dodatkowym warunkiem przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie określonego poziomu wykształcenia. Wszystkie informacje znajdziesz w opisach poszczególnych kursów oraz w w sekretariacie swojej szkoły.

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

Proces rekrutacji

Nasi słuchacze polecają: