Oferta Edukacyjna
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

Czym są kursy? Kursy to pozaszkolna forma zdobywania nowych umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Jest to też możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności, czy też zainteresowań oraz hobby. Kursy i szkolenia w Pro Civitas są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Prowadzimy również dofinansowania szkoleń dla osób bezrobotnych z urzędów pracy, pracowników oraz pracodawców z Biura Usług Rozwojowych.

Zapisz się

Dla kogo?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 rok życia. Dodatkowym kryterium przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie określonego poziomu wykształcenia.

Posiadamy renomowany certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS 2.0 i jesteśmy wpisani do Biura Usług Rozwojowych, dzięki czemu na każde szkolenie możesz zdobyć dofinansowanie nawet w wysokości 80%.

Jak się zapisać?

Co muszę zrobić, żeby zapisać się na kurs? To proste:
wypełnij i wyślij formularz rejestracji online
Zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania oraz podamy kolejne kroki.

Jeżeli chcesz otrzymać dofinansowanie BUR, wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu na konkretnym szkoleniu na stronie Biura Usług Rozwojowych.

Proces rekrutacji

Nasi słuchacze polecają: