Oferta Edukacyjna
Licea dla dorosłych

Licea dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące stanowi etap w edukacji, który otwiera drogę do wielu możliwości dalszego kształcenia, a także zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy. Nasze liceum dla dorosłych przeznaczone jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które ukończyły ośmioletnią szkołę podstawową, gimnazjum albo zasadniczą szkołę zawodową. Nauka jest bezpłatna, dlatego zapraszamy do zapisu wszystkie osoby chcące zdobyć średnie wykształcenie. Po ukończeniu naszej szkoły otrzymasz świadectwo, wystawione zgodnie z zasadami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Masz również możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego i uzyskania świadectwa dojrzałości. Dzięki temu otwierasz sobie drogę do dalszego rozwoju kompetencji. Po zdobyciu średniego wykształcenia możesz zapisać się na studia wyższe albo do szkoły policealnej i tam kontynuować naukę w tematyce, która Cię interesuje.

Zapisz się do szkoły
Nauka bezpłatna: gwarantujemy
profesjonalne pracownie
nauczyciele praktycy
najlepsze materiały dydaktyczne
Tryb nauczania: Zaoczny
Czas trwania: 3 lata
4 lata
Egzamin wstępny: Brak
Matura: Nie wymagana
Uzyskany dokument: Świadectwo ukończenia szkoły
Świadectwo maturalne

Dla kogo?

Do Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Pro Civitas mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać, zdobywać wiedzę. Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej i skończyłeś 18 lat, możesz zacząć naukę w naszym liceum – bez egzaminów wstępnych!

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

Proces rekrutacji