Wyszukiwarka kursów
Kurs
350 zł
Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 300 zł

Intensywny kurs masażu bańką chińską - PRO Civitas Kielce

Kielce

KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ to intensywny kurs masażu, który wprowadzi uczestników w nowy obszar znanej im dziedziny. Podczas szkolenia poruszymy tematykę leczniczych i estetycznych właściwości tego rodzaju zabiegów. Każdy kursant dowie się, jaka powinna być częstotliwość wykonywania masażu bańką chińską, jak dobierać wielkość baniek i jaką technikę stosować. Nie pominiemy również kwestii przeciwwskazań do przeprowadzania zabiegów. Największa część szkolenia będzie jednak poświęcona praktyce. Pod czujnym okiem prowadzącego kursanci nauczą się, w jaki sposób właściwie przeprowadzać masaż bańką chińską. Dzięki temu po ukończeniu zajęć będą mogli wykonywać w pełni profesjonalne zabiegi, z których efektów będą zadowoleni zarówno oni sami, jak i ich klienci. Zachęcamy do udziału w kursie między innymi osoby, które chcą poszerzyć swoją ofertę o nowy rodzaj zabiegów. Umiejętność masażu bańką chińską może stanowić Twoją przewagę konkurencyjną. Warto też zgłębić ten temat, aby poszerzyć swoje kompetencje i zwiększyć swoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy.

Zapisz się na kurs
Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 8h
Uzyskany dokument: Certyfikat ukończenia szkolenia

Dla kogo?

Specjalistyczny kurs skierowany do:

 • osób praktykujących masaż oraz kształcących się na kierunkach związanych z masażem, fizjoterapią oraz SPA;
 • gabinetów kosmetycznych;
 • kosmetologów.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Proces rekrutacji

Program szkolenia:

Program szkolenia obejmuje 8 godzin bardzo intensywnych zajęć. Podczas kursu 90% czasu przeznaczone jest na praktykę.

Co otrzymujesz?

 • komplet wysokiej jakości baniek chińskich
 • certyfikat ukończenia kursu

Perspektywy pracy:

 • Salon masażu
 • SPA
 • Prywatny gabinet fizjoterapii
 • Szpital

 

Zajmij swoje miejsce

 • Prywatna klinika
 • Gabinet odnowy biologicznej

Dofinansowanie szkoleń i kursów:

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDU PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego/bonu szkoleniowego. Pracownicy i ich pracodawcy mogą otrzymać dofinansowanie 80% lub 100% w ramach KFS. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.

DOFINANSOWANIE Z BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR)

KAŻDY MIKRO, MAŁY, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA może uzyskać nawet do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe związane z podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników, tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych. Wystarczy skorzystać z portalu Baza Usług Rozwojowych i dokonać zapisu na konkretną usługę. Z dofinansowania może skorzystać pracownik oraz pracodawca.