Kurs Masażu Kobido - Lifting bez skalpela - PRO Civitas Kielce

Masaż Kobido to wywodzący się Japonii rytualny masaż twarzy, skierowany do osób, które szukają alternatywy dla zabiegów medycyny estetycznej. Jest znany, jako lifting bez skalpela. Kurs masażu Kobido da Ci wiedzę oraz umiejętności w zakresie prawidłowego wykonania masażu tkanek głębokich twarzy oraz rozluźnienia struktur tworzących zmarszczki mimiczne. Liftingujący masaż twarzy, jest również idealny dla tych, którzy cierpią z powodu migren - zapewnia odpoczynek i relaks umysłu. Doceniają go również osoby, którym doskwiera bruksizm, ponieważ japoński masaż zmniejsza skutki napięć w obszarze szczękowo - twarzowym.

Tryb nauczania: Zaoczny
Czas trwania: 20h
Termin kursu: 28.06.2024 - 30.06.2024
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Specjalistyczny kurs skierowany do:

• kosmetologów,
  • masażystów,
  • fizjoterapeutów,
  • trenerów personalnych,
  • lekarzy.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Agnieszka Kromer

Od blisko 3 lat prowadzę gabinet BIMAJO – małe, miejskie day SPA w Kielcach. Moją wizytówką i niekwestionowanym nr 1 w gabinecie, jest masaż KOBIDO, który wykonuję od 3 lat. Moją specjalnością są również: Facemodeling, Japoński Rytuał Masażu Twarzy, masaż HADADO. W zakresie ww. masaży ukończyłam wiele topowych szkoleń, m.in. u Pana Tomasza Tomasika. Dodatkowo od dziecka pasjonuję się sportem, dlatego też zdobyłam tytuł trenera personalnego.

Część teoretyczna szkolenia Masaż Kobido:

• historia masażu Kobido,
  • wskazania i przeciwwskazania do masażu Kobido,
  • zasady wykonywania japońskiego masażu Kobido.

Część praktyczna kursu masażu Kobido – ok. 85% czasu szkolenia:

• Przygotowanie do masażu,
  • Nauka technik i etapów masażu,
  • Praktyczny trening masażu Kobido,
  • Praca w parach,
  • Egzamin

• materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia kursu
  • zaświadczenie na druku MEN potwierdzające ukończenie szkolenia

• Salon masażu
  • SPA