Kurs Przedłużania Rzęs 1:1 - Classic Lashes - PRO Civitas

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS BASIC 1:1 to szkolenie prowadzone przez Katarzynę Glinkę-Piecabę, pierwszą certyfikowaną trenerkę marki ULTIMATE, sędzię w konkursach międzynarodowych. Metoda 1:1 polega na wydłużeniu każdej rzęsy osobno, za pomocą jej naturalnych, bądź sztucznych odpowiedników. Największą zaletą tej metody jest naturalny wygląd rzęs, które wyglądają na zdrowsze i pełniejsze.

Tryb nauczania: Dzienny
Czas trwania: 10h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia, certyfikat marki Glinkova

Szkolenie adresowane jest do osób, które nigdy nie miały doświadczenia związanego ze stylizacją rzęs, jak również dla osób, które chciałyby podszkolić swój dotychczasowy warsztat pracy w celu przypomnienia lub usprawnienia techniki przedłużania rzęs metodą 1:1.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Katarzyna Glinka - Piecaba

Pierwszy certyfikowany trener marki ULTIMATE. Sędzia w konkursach międzynarodowych. Na koncie ma ogrom szkoleń, wykładów oraz mistrzostw z zakresu stylizacji u najlepszych instruktorów na świecie . W 2018 roku była sędzią na Mistrzostwach ULTIMATE w Holandii. Reprezentowała również firmę Ultimate w Irlandii, gdzie prowadziła dwa salony kosmetyczne.
Praca jest jej pasją, którą chętnie dzieli się z innymi. Jako właściciel Akademii Szkoleniowej ULTIMATE w Kielcach oraz salonu kosmetycznego GLINKOVA przywiązuje ogromną uwagę do szkoleń na wysokim poziomie . Jej pasją, oprócz stylizacji rzęs, jest makijaż permanentny oraz stylizacja brwi różnymi technikami. Tajniki jej pracy możecie poznać na szkoleniach zarówno grupowych jak i indywidualnych

Część teoretyczna:

• Przeprowadzenie konsultacji
  • Najczęściej zadawane przez klientki pytania
  • Anatomia oka i jego schorzenia
  • Cykl życia rzęs naturalnych
  • Omówienie metody klasycznej
  • Kształt i styl oczu
  • Produkty do przedłużania rzęs
  • Przygotowanie pokoju zabiegowego
  • Procedura zabiegowa
  • Pielęgnacja rzęs po zabiegu
  • Rozwiązywanie najczęstszych problemów

Część praktyczna:

• ćwiczenia na główce treningowej;
  • praca na modelkach

• praca na wysokiej jakości produktach
  • zaświadczenie MEN
  • certyfikat Instytutu Szkoleń Pro Civitas