Kurs Przedłużania Rzęs BASIC 1:1 + zestaw startowy

KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS BASIC 1:1 to szkolenie prowadzone przez Katarzynę Glinkę-Piecabę, pierwszą certyfikowaną trenerkę marki ULTIMATE, sędzię w konkursach międzynarodowych. Metoda 1:1 polega na wydłużeniu każdej rzęsy osobno, za pomocą jej naturalnych, bądź sztucznych odpowiedników. Największą zaletą tej metody jest naturalny wygląd rzęs, które wyglądają na zdrowsze i pełniejsze.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 16h
Termin kursu: 05.10.2020 - 06.10.2020
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia, certyfikat Akademii Szkoleń ULTIMATE

Szkolenie adresowane jest do:

• początkujących Wizażystów, chcących zdobyć podstawowe umiejętności;
  • Wizażystów, którzy pragną odświeżyć lub udoskonalić swoją obecną wiedzę i umiejętności.

Jak zostać słuchaczem?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Część teoretyczna:

• test alergiczny;
  • anatomia oka , schorzenia;
  • przeciwwskazania;
  • podstawy stylizacji rzęs;
  • przygotowanie do zabiegu;
  • pielęgnacja po zabiegu;
  • rozwiązywanie problemów;
  • praca z klejem

Część praktyczna:

• ćwiczenia na główce treningowej;
  • praca na modelkach (dzień drugi);
  • dobór odpowiednich efektów I rodzaju rzęs w metodzie 1:1;
  • wykonanie stylizacji pod okiem instruktora

• praca na wysokiej jakości produktach
  • zaświadczenie MEN
  • certyfikat Instytutu Szkoleń Pro Civitas