Kurs Przedłużania Rzęs metodą 2-3D - Light Volume Lashes - PRO Civitas

KURS PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 2-3D to szkolenie prowadzone przez Katarzynę Glinkę-Piecabę, pierwszą certyfikowaną trenerkę marki ULTIMATE, sędzię w konkursach międzynarodowych. Metoda objętościowa przedłużania rzęs 2-3D o dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych - ich dobór uzależniony jest od preferencji klientek i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny.

Tryb nauczania: Dzienny
Czas trwania: 10h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia, certyfikat marki Glinkova

Szkolenie adresowane jest do stylistek rzęs, które wcześniej ukończyły szkolenie podstawowe przedłużania rzęs metodą klasyczną 1:1 oraz stylistek, które chciałyby udoskonalić swój dotychczasowy warsztat pracy.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Katarzyna Glinka - Piecaba

Pierwszy certyfikowany trener marki ULTIMATE. Sędzia w konkursach międzynarodowych. Na koncie ma ogrom szkoleń, wykładów oraz mistrzostw z zakresu stylizacji u najlepszych instruktorów na świecie . W 2018 roku była sędzią na Mistrzostwach ULTIMATE w Holandii. Reprezentowała również firmę Ultimate w Irlandii, gdzie prowadziła dwa salony kosmetyczne.
Praca jest jej pasją, którą chętnie dzieli się z innymi. Jako właściciel Akademii Szkoleniowej ULTIMATE w Kielcach oraz salonu kosmetycznego GLINKOVA przywiązuje ogromną uwagę do szkoleń na wysokim poziomie . Jej pasją, oprócz stylizacji rzęs, jest makijaż permanentny oraz stylizacja brwi różnymi technikami. Tajniki jej pracy możecie poznać na szkoleniach zarówno grupowych jak i indywidualnych

Część teoretyczna:

• Rodzaje przedłużania rzęs /prawidłowe długości i grubości
  • Dogłębna wiedza na temat produktów
  • Anatomia oczu i budowa włosa
  • Właściwości kleju /przygotowanie/bezpieczeństwo
  • Prawo dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa
  • Karta klienta / Przechowywanie danych / Konsultacje
  • Przeciwwskazania
  • Zalecenia pozabiegowe
  • Alergia/ wrażliwość na klej /znaczenie testu płatkowego
  • Prawidłowe metody oczyszczania rzęs