Wyszukiwarka kursów
Kurs
1400 zł
Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 1300 zł

Kurs rachunkowości od podstaw - Kursy i szkolenia - PRO Civitas Kielce

Kielce

RACHUNKOWOŚĆ OD PODSTAW to profesjonalny kurs pełnej księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego. Kurs zawodowy, którego celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnego wykonywania zawodu księgowego. Kurs rachunkowości realizowany jest w grupie maksymalnie 12-osobowej, co umożliwia trenerom indywidualne podejście do każdego kursanta. Wiedza teoretyczna podparta jest konkretnymi przykładami, studiami przypadków.

Zapisz się na kurs
Tryb nauczania: Zaoczny
Czas trwania: 82h dydaktyczne
Termin kursu: 15.04.2023 - 04.06.2023
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do:

  • osób chcących przekwalifikować się lub pozyskać nowe umiejętności,
  • przyszłych pracowników biur księgowych i rachunkowych.

Kurs rachunkowości od podstaw w Kielcach – dwa tryby do wyboru

Rachunkowość to obszar wiedzy, który od zawsze budził Twoje zainteresowanie? Zapisz się na kurs rachunkowości od podstaw w Kielcach. Zajęcia odbywają się w dwóch trybach – dziennym oraz zaocznym. Jeśli jesteś właśnie na etapie poszukiwania nowej pracy i dysponujesz wolnym czasem w dni powszednie – wybierz pierwszą opcję. Jeżeli aktualnie pracujesz natomiast na pełen etat, a kurs chcesz realizować po godzinach – tryb zaoczny jest idealną propozycją w Twoim przypadku.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Kurs rachunkowości w Kielcach – atut na rynku pracy

Jeśli na rynku pracy czujesz się niepewnie, możesz to zmienić już w ciągu 120 godzin! Właśnie tyle trwa kurs rachunkowości w Kielcach organizowany przez ProCivitas. By w nim uczestniczyć, wystarczy mieć średnie wykształcenie. To doskonała szansa na zawojowanie rynku pracy i udowodnienie światu, jak wielka jest Twoja wartość. Jako kandydat legitymujący się profesjonalnym certyfikatem będziesz liczącym się graczem w każdym procesie rekrutacji dotyczącym stanowisk związanych z rachunkowością. Co więcej, kurs rachunkowości od podstaw w Kielcach to również szansa dla tych, którzy co prawda mają już pracę, ale nie są z niej zadowoleni. Jeśli to właśnie Ty jesteś w takiej sytuacji, przebranżowienie zacznij od oferowanego przez nas szkolenia!

Proces rekrutacji
tutor_placeholder

Trener: Maria Orawiecka oraz Sylwia Barabasz

Co otrzymujesz?

  • certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN
  • materiały szkoleniowe

Szkolenie z podstaw rachunkowości w Kielcach – zdobądź certyfikat

Doskonale wiemy, że dla potencjalnego pracodawcy liczą się nie tylko umiejętności miękkie, lecz także te twarde, najlepiej poparte stosowną dokumentacją. Po ukończeniu prowadzonego przez szkołę ProCivitas szkolenia z podstaw rachunkowości w Kielcach otrzymasz nie tylko oficjalny certyfikat, ale również zaświadczenie sporządzone według wzoru Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki tym dokumentom nikt nie będzie miał wątpliwości co do Twojego przygotowania do zawodu!

Perspektywy pracy:

  • biura księgowe
  • biura rachunkowe
  • działy księgowe małych firm oraz dużych spółek
  • działy kadr i płac

 

Zajmij swoje miejsce

  • dział fakturowania
  • urzędy

Dofinansowanie szkoleń i kursów:

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDU PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego/bonu szkoleniowego. Pracownicy i ich pracodawcy mogą otrzymać dofinansowanie 80% lub 100% w ramach KFS. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.

DOFINANSOWANIE Z BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR)

KAŻDY MIKRO, MAŁY, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA może uzyskać nawet do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe związane z podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników, tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych. Wystarczy skorzystać z portalu Baza Usług Rozwojowych i dokonać zapisu na konkretną usługę. Z dofinansowania może skorzystać pracownik oraz pracodawca.