Konkurs Każdy wygrywa w PRO Civitas - polecaj słuchaczy i zgarnij nagrody!
01.01.2021

Konkurs Każdy wygrywa w PRO Civitas - polecaj słuchaczy i zgarnij nagrody!

Mamy dla Ciebie kolejną edycję naszego konkursu Każdy wygrywa. To już 3 edycja, w której nagradzamy polecających naszą szkołę.

Zatem bierz się do roboty i poleć znajomych, którzy szukają szkoły, chcą się przekwalifikować lub zdobyć szybko ciekawy zawód. To Cię nic nie kosztuje!!! Zaczynamy akcję rekomendację?!

Weź udział w konkursie na polecanie
Szkoły PRO Civitas
do 31 stycznia!

ZASADY – KONKURS KAŻDY WYGRYWA:

1. W konkursie może wziąć udział każdy niezależnie czy jest słuchaczem Szkoły PRO Civitas, czy też nie. Wystarczy, że masz skończone 18 lat i chcesz polecić osoby do Szkoły PRO Civitas.
  2. By wziąć udział w konkursie Każdy wygrywa musisz podać swoje dane kontaktowe (imię nazwisko, telefon, mail) przez zapisaniem się pierwszego poleconego przez Ciebie słuchacza.
  3. Zarekomendowany słuchacz musi się powołać na Ciebie podczas zapisu do Szkoły PRO Civitas.
  4. Polecona osoba może zapisać się online. Jednak prosimy o kontakt ze szkołą, w celu podania osoby rekomendującej.
  5. Konkurs Każdy wygrywa trwa do końca stycznia 2021, tylko do tego terminu możesz zgłaszać znajomych. Spiesz się!
  6. Wyniki ogłosimy 30 kwietnia 2021 r. telefonicznie bądź mailowo. Bądź w gotowości.

Regulamin i zasady konkursu Każdy wygrywa dostępne są
w sekretariacie szkoły PRO Civitas

Skontaktuj się z nami

Weź udział w konkursie , polecaj znajomych jako słuchaczy i zgarnij kieszonkowe!!!!