Pakiet programów Microsoft Office 365 bezpłatnie dla słuchaczy szkoły - PRO Civitas
8 min
Szkoła PRO Civitas
28.08.2020

Pakiet programów Microsoft Office 365 bezpłatnie dla słuchaczy szkoły - PRO Civitas

Dzięki współpracy szkoły Pro Civitas z firmą Microsoft, nasi słuchacze otrzymują całkowicie za darmo pełną wersję znakomitego pakietu programów biurowych i edukacyjnych Office365. Wybierz jeden z 30 bezpłatnych kierunków, dołącz do naszych uczniów i ciesz się niezliczoną liczbą możliwości za darmo.

 

Co to jest pakiet Office365?

 

Office365 to pakiet, najlepszych i najczęściej używanych, programów niezbędnych do nauki, pracy, współpracy oraz komunikacji. Dzięki tym aplikacjom możesz zapanować nad swoimi prywatnymi sprawami, szkołą i pracą.

 

Czym różni się Office365 od klasycznego pakietu MS Office?

 

Office365 zawiera wszystkie aplikacje, które znasz np. z MS Office 2019, ale jest jeszcze lepszy i nowocześniejszy. Nastawiony jest na swobodną współpracę i elastyczne działanie wszędzie tam gdzie jesteś i chcesz.

Office365 działa w chmurze, dzięki temu masz dostęp do aplikacji, dokumentów, zdjęć, filmów ze wszystkich urządzeń i wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

 

Na jakich urządzeniach działa Office365?

 

Z pakietu możesz korzystać na komputerze stacjonarnym, czy laptopie z systemem Windows, Linux czy Mac, a także telefonach z systemem Android lub iOS (Iphone).

 

Co znajduje się w pakiecie Office365?

 

Pakiet Office365 jest składa się z takich aplikacji jak:

  • Outlook – doskonała aplikacja łącząca obsługę poczty e-mail oraz kalendarz. W kilka minut dołączysz wszystkie swoje adresy e-mail i od teraz będą dostępne w jednej aplikacji. Dodatkowo Outlook zawiera wbudowany kalendarz, dzięki któremu zaplanujesz terminy, spotkania, wizyty u lekarza itp.
  • Word – najlepszy edytor tekstu, dzięki któremu w łatwy sposób przygotujesz: pracę zaliczeniową, opracowanie, skrypt, pismo urzędowe, referat, a nawet napiszesz książkę.
  • Excel – aplikacja o nieograniczonych możliwościach działania na liczbach. Możesz prowadzić w niej swój budżet domowy, prowadzić zestawienia sprzedaży, przygotowywać raporty i oferty, tworzyć wszelkie wykresy i zestawienia.
  • PowerPoint – najpopularniejsze na świecie narzędzie do tworzenia prezentacji na świecie. Bardzo intuicyjne w obsłudze, dlatego też w prosty sposób na slajdach umieścisz wszystko: teksty, zdjęcia, grafiki, wykresy czy filmy.
  • OneNote – to będzie Twój ulubiony notes w wersji elektronicznej. Czy masz tak często, że wpadnie Ci do głowy świetny pomysł, ale nie masz gdzie go zapisać i ostatecznie o nim zapominasz? Z pomocą przychodzi OneNote, notes w którym zorganizujesz całe swoje życie: pomysły, notatki również ze zdjęciami, listy zakupów, notatki z zajęć. Wszystko zapisujesz w chmurze i korzystasz kiedy chcesz lub bez problemu przesyłasz notatkę do znajomych, szefa, nauczyciela.
  • Teams – aplikacja, która doskonale łączy ze sobą czat, spotkania, rozmowy głosowe i wideo oraz współpracę. Dzięki Teams możesz rozmawiać, pracować, tworzyć równocześnie z 1, 5, 10 czy setkami osób. W szkołach Pro Civitas wykorzystujemy Microsoft Teams do prowadzenia zajęć online oraz szkoleń online.
  • Publisher – narzędzie do projektowania nieograniczonych wariantów materiałów przeznaczonych do druku: ulotki, wizytówki, broszury, katalogi, oferty handlowe, sprawozdania itd.
  • Access – aplikacja dla osób kochających pracę na dużej ilości informacji. Szybko i łatwo stworzysz dowolne bazy danych.

 

Kto może otrzymać bezpłatny dostęp do pełnego pakietu Office365?

 

Bezpłatną licencję na oprogramowanie Office365 otrzymuje każdy słuchacz i uczeń szkół Pro Civitas. Wystarczy zapisać się na jeden z blisko 30 kierunków:

 

Zapisz się bezpiecznie z domu

 


 

  Prostą instrukcję logowania znajdziesz poniżej  

pobierz PDF z instrukcją

 

 

Polecane kierunki: