Kursy i szkolenia
Finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Finanse i księgowość to podstawa życia każdego z nas. Na każdym kroku spotykamy się z koniecznością dokonania choćby prostych obrachunków na potrzeby zeznań podatkowych. Dział finansowy to również główny trzon każdej prosperującej firmy. W inetnecie mnożą się pytania, jak znaleźć dobrą księgową. To pokazuje, jak ważną rolę odgrywa osoba zatrudniona na tym stanowisku.

Przygotujemy Cię do bycia rozchwytywaną osobą, której wszyscy będą chcieli powierzyć swoje finanse. W jaki sposób? To proste! Kluczem do sukcesu są fachowcy w roli trenerów i sprawdzona w praktyce wiedza.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Jeśli czujesz, że Finanse i księgowość są Twoją mocną stroną, to weź udział w naszych szkoleniach. Nasza oferta uwzględnia potrzeby rozwojowe osób na każdym etapie kariery – od osoby początkującej, która chce poznać podstawy finansowego świata, aż po te najbardziej zaawansowane czujące potrzebę uzupełnienia swojej wiedzy o nowy zakres.

 

Nasi trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansów i księgowości z chęcią nauczą Cię zarówno podstaw, jak i bardziej skomplikowanych rzeczy.

Kursy księgowości z certyfikatem

Kielecka szkoła ProCivitas oferuje kursy księgowości, po których zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat. Jest on potwierdzeniem na to, że dana osoba rzeczywiście opanowała materiał przekazany w czasie szkolenia i jest gotowa do podjęcia pracy na tym stanowisku. Ceny naszych kursów są niewygórowane. Jeśli jednak nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek, sprawdź, czy przysługuje Ci dofinansowanie z Urzędu Pracy lub z Bazy Usług Rozwojowych. Pomożemy Ci w dopełnieniu formalności!

Szkolenia z księgowości w Kielcach w trybie dziennym lub zaocznym

Oferowane przez nas szkolenia z księgowości odbywają się w dwóch trybach: dziennym oraz zaocznym. Jeżeli masz stałą pracę, a wybrany kurs chcesz potraktować jako uzupełnienie swoich umiejętności bądź szansę na przebranżowienie w przyszłości, możesz dostosować godziny zajęć do swojego grafiku. Czas trwania szkoleń różni się w zależności od objętości materiału. Przed dokonaniem zapisu zapoznaj się więc ze szczegółowymi programami, które zamieszczamy na naszej stronie.

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytutu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Kursy księgowości – narzędzie, które pomaga rozwinąć skrzydła na rynku pracy

Jeśli na rynku pracy czujesz się niepewnie, kursy księgowości w Kielcach pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę i zwiększą Twoje szanse na pomyślne przejście procesu rekrutacji na stanowiska związane z finansami. Po otrzymaniu certyfikatu możesz starać się o posadę w biurach rachunkowych, działach księgowych oraz działach kadr prywatnych firm, a także w państwowych urzędach. Możesz również samodzielnie wyznaczyć sobie ścieżkę rozwoju poprzez założenie własnej firmy i oferowanie usług księgowych swoim klientom. Szkolenia z księgowości mogą przeważyć szalę sukcesu na Twoją korzyść i całkowicie odmienić Twoją karierę. Nie odbieraj sobie tej szansy i zapisz się już dziś!

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce