Kursy i szkolenia
Szkolenia online

Szkolenia online

Szkolenia online to bardzo wygodna forma, która w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności. Ogólna sytuacja na świecie sprawiła, że ze szkoleń prowadzonych przez internet zaczęło korzystać wiele firm i osób indywidualnych. Dzięki wygodnej formie uczestnik do minimum ogranicza własny wkład w uczestnictwo w szkoleniu, np. poświęcając czas na dojazdy do innego miasta. W jednym miejscu zebraliśmy szkolenia z różnych kategorii, które łączy jedno - są prowadzone w formie zdalnej.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Szkolenia online organizowane przez Instytut Szkoleń PRO Civitas polecamy przede wszystkim osobom, które preferują naukę w ciszy, samotności i pełnym skupieniu. Brak konieczności uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym pozwala na osiągnięcie maksymalnego skupienia i komfortu we własnym domu lub miejscu pracy.

Szkolenia online z certyfikatem

W odpowiedzi na potrzeby przyszłych uczestników organizowanych przez nas kursów stworzyliśmy możliwość odbycia szkoleń online z certyfikatem. Wydawany przez nas dokument dowodzi, że słuchacz przyswoił wyłożony podczas zajęć materiał i może ubiegać się o pracę związaną z danym obszarem. Posiadanie certyfikatu jest równoznaczne ze zwiększeniem szans na lepszą posadę. Jeśli więc Twoje CV dotąd odpadało w przedbiegach, uzupełnij je dzięki naszym kursom, a na pozytywne efekty podczas kolejnych rekrutacji nie będziesz długo czekać.

Kursy online – dofinansowanie z UP lub BUR

Na cenę kursów online organizowanych przez szkołę ProCivitas z Kielc wpływ ma kilka czynników. Główny z nich to oczywiście czas trwania danego szkolenia. Jeśli w obecnej sytuacji nie możesz sobie pozwolić na poniesienie związanych z nim kosztów, nie rezygnuj z uczestnictwa! Być może w Twoim przypadku istnieje bowiem możliwość zdobycia dofinansowania kursu z Urzędu Pracy albo z Bazy Usług Rozwojowych. W pierwszym przypadku może ono wynieść nawet 100%, a w drugim – do 80%. Oznacza to zatem, że istnieje możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tego tytułu!

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytutu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Szkolenia online – poszerz swoje umiejętności bez wychodzenia z domu

Szkolenia online z certyfikatem to niepowtarzalna szansa dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą bądź nie chcą podjąć nauki w grupie. Przyczyn może być wiele – od stresu związanego z bezpośrednim kontaktem z wykładowcą po brak czasu wynikający z dużej liczby obowiązków. Tymczasem kurs online to forma edukacji, która trwa tylko tyle, ile wynosi rzeczywista liczba zajęć dydaktycznych. W tym przypadku nie stracisz zatem cennego czasu na dojazd do placówki edukacyjnej. Wystarczy, że wygospodarujesz kilka godzin w podanych terminach.

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce