Kurs Laminacja Brwi - Brow Expert - PRO Civitas

Laminacja brwi jest zabiegiem, który kochają miłośniczki idealnych brwi. Dzięki laminacji brwi są wyczesane i profesjonalnie wystylizowane, a Twoje klientki mogą cieszyć się ich pięknym kształtem, utrzymującym się nawet do 1,5 miesiąca! Laminacja Brwi oparta jest na produktach na bazie keratyny i olejków roślinnych, dodatkowo poprawiających kondycję włosków. Intensywny dzień szkoleniowy umożliwia Ci poznanie techniki stylizacji brwi, wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz wykonanie laminację brwi pod okiem miedzynarodowego instruktora stylizacji rzęs i brwi.

Tryb nauczania: Dzienny
Czas trwania: 10h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia, certyfikat marki Glinkova

Szkolenie skierowane jest do osób, które uprzednio ukończyły szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji, regulacji kształtu i koloryzacji brwi henną oraz do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat stylizacji brwi i przejść na poziom Brow Expert . Jednocześnie do stylistek, które chcą dodać do swojej oferty salonowej zabieg laminacji brwi, który w ostatnim roku stał się jednym z  najchętniej wybieranych zabiegów przez klientki.

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Katarzyna Glinka - Piecaba

Pierwszy certyfikowany trener marki ULTIMATE. Sędzia w konkursach międzynarodowych. Na koncie ma ogrom szkoleń, wykładów oraz mistrzostw z zakresu stylizacji u najlepszych instruktorów na świecie . W 2018 roku była sędzią na Mistrzostwach ULTIMATE w Holandii. Reprezentowała również firmę Ultimate w Irlandii, gdzie prowadziła dwa salony kosmetyczne.
Praca jest jej pasją, którą chętnie dzieli się z innymi. Jako właściciel Akademii Szkoleniowej ULTIMATE w Kielcach oraz salonu kosmetycznego GLINKOVA przywiązuje ogromną uwagę do szkoleń na wysokim poziomie . Jej pasją, oprócz stylizacji rzęs, jest makijaż permanentny oraz stylizacja brwi różnymi technikami. Tajniki jej pracy możecie poznać na szkoleniach zarówno grupowych jak i indywidualnych

Część teoretyczna:

• Historia Zabiegu
  • Budowa oraz biochemia włosa
  • Dlaczego i w jaki sposób brwi zmieniają swoje naturalne ułożenie  za pomocą produktu
  • Konsultacja
  • Przygotowanie brwi do zabiegu
  • Pojęcie materiałów do wykonania zabiegu
  • Aplikowanie produktów krok po kroku
  • Zależność pomiędzy czasem aplikacji a naturalnym rodzajem brwi
  • Usuwanie produktu
  • Henna brwi, geometria, regulacja, nitkowanie
  • Procedura pozabiegowa
  • Test alergiczny i przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Część praktyczna:

• Praca na główkach treningowych
  • Praktyka na modelce pokazowej

• praca na wysokiej jakości produktach
  • zaświadczenie MEN
  • certyfikat Instytutu Szkoleń Pro Civitas
  • certyfikat Akademii GLINKOVA

• Gabinety i salony kosmetyczne
  • Pokazy mody
  • Gabinety i salony wizażu
  • Sesje fotograficzne

• Produkcje filmowe
  • Produkcje telewizyjne

Ile kosztuje szkolenie z laminacji brwi?

Czy interesujesz się zabiegami kosmetycznymi i czy chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętność laminacji brwi? Zapisz się na kurs laminacji brwi – brow expert w Kielcach. W Procivitas oferujemy jednodniowy kurs w cenie 1100 złotych. Istnieje możliwość uzyskania różnego rodzaju form dofinansowania ze środków Urzędów Pracy oraz Bazy Usług Rozwojowych (dla przedsiębiorców). Ze swej strony oferujemy Państwu możliwość załatwienia wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania, które może pokryć nawet do 100% kosztów kursu.

Kurs laminacja brwi od podstaw

Oferowany przez nas kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie zabiegów kosmetycznych. Jeśli chciałbyś wprowadzić zabieg laminacji brwi do oferty swego zakładu kosmetycznego, bądź jeśli zajmowałeś się pielęgnacją brwi już wcześniej i chciałbyś osiągnąć poziom brow-expert – nasz kurs jest dla Ciebie!

Laminacja brwi stała się jednym z najmodniejszych zabiegów na przestrzeni ostatniego roku. Wszystko to dzięki temu, że pozwala on się cieszyć klientkom pięknymi i zadbanymi brwiami nawet do 1,5 miesiąca. Zabieg ten opiera się na zastosowaniu keratyny i olejków roślinnych, co umacnia strukturę włosa i przez to utrwala efekt profesjonalnie wymodelowanych brwi.

Kurs laminacji brwi w Kielcach

Kurs laminacji brwi oferowany przez Instytut Szkoleń Procivitas prowadzony jest przez renomowaną specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem – właścicielkę znanego kieleckiego salonu kosmetycznego GLINKOVA – Katarzynę Glinkę – Piecabę. Posiada ona status sędziego międzynarodowego w konkursach branży kosmetycznej. Praca stanowi jej pasję, szczególnie interesują ją techniki makijażu permanentnego i pielęgnacji brwi. Jej wiedza i doświadczenie stanowią o solidnych merytorycznych podstawach oferowanego przez nas kursu.

Podczas szkolenia w zakresie laminacji brwi zapoznasz się z metodami przygotowania i przeprowadzania zabiegu, a także sposobu oddziaływania stosowanych w trakcie zabiegu składników na włosy brwi i sposób ich układania się. Zostaniesz zapoznany z procedurami pozwalającymi na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu i kwalifikację klientki do zabiegu pod kątem podatności na alergię na używane podczas zabiegu składniki.

Po zakończonym kursie laminacji brwi otrzymasz zgodny z wytycznymi MEN certyfikat jego ukończenia. Poza tym otrzymasz także certyfikat Akademii GLINKOVA.