Wyszukiwarka kursów
Kurs
1300 zł
Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 1200 zł

Warsztaty florystyczne - bukiety - różne techniki - PRO Civitas Kielce

Kielce

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - BUKIETY - RÓŻNE TECHNIKI to kurs, który wyposaży Cię w fachową wiedzę na temat różnych technik przygotowywania bukietów. Swoje umiejętności będziesz szkolić pod okiem Mistrza Polski Tomasza Maxa Kuczyńskiego - laureata wielu prestiżowych nagród florystycznych w Polsce i na świecie.

Zapisz się na kurs
Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 16 h
Termin kursu: 19.06.2021 - 20.06.2021
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób:

 • chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu florystyki i bukieciarstwa,
 • prowadzących własne kwiaciarnie lub firmy specjalizujące się w tworzeniu dekoracji na eventy i wydarzenia okolicznościowe.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Proces rekrutacji
http://Tomasz%20Max%20Kuczyński

Trener: Tomasz Max Kuczyński

To Mistrz Polski Juniorów we florystyce 2005, Międzynarodowy Mistrz Polski we florystyce 2010, Mistrz Polski Florystów w kategorii senior 2015. Uczestnik polskiej edycji Mam Talent. Szkolił się i studiował pod okiem największych trenerów florystycznych na świecie. Obecnie prowadzi własną agencję florystyczną w Krakowie, jest też prelegentem wielu konferencji międzynarodowych poświęconych florystyce. Prowadzi szkolenia i warsztaty, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu osób zajmujących się zawodowo kwiatami.

Program szkolenia:

 • magiczna podróż poprzez różne techniki wykonywania bukietów

Co otrzymujesz?

 • certyfikat
 • materiały szkoleniowe

Perspektywy pracy:

 • kwiaciarnie
 • firmy z branży ślubnej
 • firmy specjalizujące się w tworzeniu dekoracji na eventy
 • firmy aranżujące ogrody i wnętrza
 • firmy z branży komunijnej
 • własna działalność

Dofinansowanie szkoleń i kursów:

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDU PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego/bonu szkoleniowego. Pracownicy i ich pracodawcy mogą otrzymać dofinansowanie 80% lub 100% w ramach KFS. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.

DOFINANSOWANIE Z BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR)

KAŻDY MIKRO, MAŁY, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA może uzyskać nawet do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe związane z podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników, tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych. Wystarczy skorzystać z portalu Baza Usług Rozwojowych i dokonać zapisu na konkretną usługę. Z dofinansowania może skorzystać pracownik oraz pracodawca.

 

Weź dofinansowanie z BUR