Dla Słuchaczy Centrum Edukacji
„Pro Civitas” 1200 zł

Warsztaty florystyczne - florystyka żałobna/funeralna - PRO Civitas Kielce

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - FLORYSTYKA ŻAŁOBNA/FUNERALNA to kurs, który wyposaży Cię w fachową wiedzę na temat różnego rodzaju wiązanek i wieńców pogrzebowych. Swoje umiejętności będziesz szkolić pod okiem Mistrza Polski Tomasza Maxa Kuczyńskiego - laureata wielu prestiżowych nagród florystycznych w Polsce i na świecie.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 16 h
Termin kursu: 16.10.2021 - 17.10.2021
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób:

• chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu florystyki i bukieciarstwa,
  • prowadzących własne kwiaciarnie,
  • pracownicy zakładów i domów pogrzebowych.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Trener: Tomasz Max Kuczyński

To Mistrz Polski Juniorów we florystyce 2005, Międzynarodowy Mistrz Polski we florystyce 2010, Mistrz Polski Florystów w kategorii senior 2015. Uczestnik polskiej edycji Mam Talent. Szkolił się i studiował pod okiem największych trenerów florystycznych na świecie. Obecnie prowadzi własną agencję florystyczną w Krakowie, jest też prelegentem wielu konferencji międzynarodowych poświęconych florystyce. Prowadzi szkolenia i warsztaty, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu osób zajmujących się zawodowo kwiatami.

• kompozycje na groby w różnych stylach,
  • dekoracje znicza,
  • nasadzenia nagrobne,
  • aranżacje z kwiatów sztucznych i ciętych.

• certyfikat
  • materiały szkoleniowe

• kwiaciarnie
  • zakłady pogrzebowe