Wyszukiwarka kursów
Kurs
849 zł

Warsztaty florystyczne - florystyka ślubna - PRO Civitas Kielce

Kielce

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - FLORYSTYKA ŚLUBNA to szkolenie, dzięki któremu znajdziesz inspiracje na różnorodne kompozycje kwiatowe do ślubu. Każda Panna Młoda pragnie, aby jej przyjęcie weselne miało niezapomnianą oprawę. Kurs prowadzony przez Mistrzynię Polski Florystów, Katarzynę Skrzypulec dostarczy Ci fachowej wiedzy na tematy bukietów Panny Młodej, ścianek kwiatowych, dekoracji stołu Pary Młodej oraz dekoracji Pana Młodego.

Zapisz się na kurs
Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 15h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób:

 • chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu florystyki i bukieciarstwa,
 • prowadzących własne kwiaciarnie lub firmy specjalizujące się w tworzeniu dekoracji na eventy i wydarzenia okolicznościowe.

Florystyka ślubna – specjalistyczny kurs w Kielcach

Żywe kwiaty od zawsze były obecne w Twoim życiu? Lubisz tworzyć kolorowe kompozycje i masz wyczucie smaku? Florystyka ślubna to coś dla Ciebie! Kurs w Kielcach obejmuje 15 godzin zajęć, w których trakcie nauczysz się tworzyć najpiękniejsze bukiety dla panien młodych, gustowne ozdoby dla ich przyszłych mężów, a także dekoracje ślubnych stołów oraz ścianki kwiatowe. To doskonały pomysł na specjalizację dla florystów z doświadczeniem lub na przebranżowienie się – w przypadku osób, które dotychczas nie miały styczności z florystyką, ale czują, że to odpowiednie zajęcie dla nich.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

Warsztaty florystyczne w Kielcach – dziennie czy zaocznie?

W szkoleniu florystycznym ślubnym w Kielcach można uczestniczyć na dwa sposoby, zajęcia odbywają się bowiem zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym. To idealne rozwiązanie dla każdego, włączają w to osoby pracujące na pełen etat, jak i zabieganych rodziców, na co dzień opiekujących się małymi dziećmi. W ciągu 15 godzin zostanie Ci przekazana wiedza, która może na zawsze odmienić Twoją karierę i sprowadzić Twoje życie zawodowe na właściwe tory.

Proces rekrutacji

Program szkolenia:

 • bukiet Panny Młodej
 • ścianka kwiatowa
 • dekoracja stołu Pary Młodej
 • dekoracja Pana Młodego: Przypinka / Poszetka kwiatowa

Co otrzymujesz?

 • certyfikat
 • materiały szkoleniowe

Szkolenie florystyczne ślubne w Kielcach – perspektywy na przyszłość

Dlaczego warsztaty florystyczne w Kielcach to dobra propozycja właśnie dla Ciebie? Rynek pracy, w tym również jego sekcja poświęcona florystyce, jest przesycony. W tak wymagającej branży warto znaleźć własną niszę. Specjalizacja w tym przypadku sprawdza się zdecydowanie najlepiej. Po zdobyciu certyfikatu możesz zająć się pozyskiwaniem klientów wśród przyszłych małżeństw. To okazja do założenia działalności gospodarczej, jeśli to własny biznes zawsze był Twoim marzeniem. Po szkoleniu florystycznym ślubnym w Kielcach możesz również spróbować swoich sił jako pracownik kwiaciarni lub agencji eventowej.

Perspektywy pracy:

 • kwiaciarnie
 • firmy z branży ślubnej
 • firmy specjalizujące się w tworzeniu dekoracji na eventy
 • firmy aranżujące ogrody i wnętrza

 

Zajmij swoje miejsce

 • własna działalność

Dofinansowanie szkoleń i kursów:

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDU PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że kurs może zostać sfinansowany w 100% w ramach szkolenia indywidualnego/bonu szkoleniowego. Pracownicy i ich pracodawcy mogą otrzymać dofinansowanie 80% lub 100% w ramach KFS. Pomagamy w dopełnieniu formalności – skorzystaj z naszego doświadczenia.

DOFINANSOWANIE Z BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR)

KAŻDY MIKRO, MAŁY, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA może uzyskać nawet do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe związane z podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników, tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych. Wystarczy skorzystać z portalu Baza Usług Rozwojowych i dokonać zapisu na konkretną usługę. Z dofinansowania może skorzystać pracownik oraz pracodawca.