Warsztaty florystyczne - bukiety - różne techniki - PRO Civitas Kielce

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - BUKIETY - RÓŻNE TECHNIKI to kurs, który wyposaży Cię w fachową wiedzę na temat różnych technik przygotowywania bukietów.

Tryb nauczania: Zaoczny
Czas trwania: 8 h dydaktycznych
Termin kursu: 09.04.2022 - 09.04.2022
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób:

• chcących zdobyć nowe umiejętności z zakresu florystyki i bukieciarstwa,
  • prowadzących własne kwiaciarnie lub firmy specjalizujące się w tworzeniu dekoracji na eventy i wydarzenia okolicznościowe.

Jak się zapisać?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

tutor_placeholder

Trener: Tomasz Matla

• Podstawowe zasady kompozycji z kwiatów
  • Podstawowe wiadomości o barwach