Kursy i szkolenia
Biznes i marketing

Biznes i marketing

Dobre szkolenia dla biznesu, to takie, z których uczestnicy wynoszą więcej niż długopisy i notatniki. Takie przygotujemy dla Twojej firmy. Szukasz sposobu na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, a może chcesz nauczyć się czegoś zupełnie nowego? Dzięki naszym szkoleniom możesz rozwinąć posiadane już umiejętności lub zdobyć kwalifikacje w zupełnie nowej dla Ciebie branży!

Rozumiemy firmy, sami jesteśmy pracodawcami. Wiemy, że każda organizacja jest inna i potrzebuje innych rozwiązań pod kątem kosztów, czasu realizacji szkoleń, czy programu. Mamy szkolenia otwarte z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, motywacji, coachingu. Jeżeli szukasz personalizacji – daj nam wyzwanie – lubimy je. Nie chcesz rozwiązań podanych na tacy, to przeanalizujemy potrzeby szkoleniowe Twoich pracowników, znajdziemy punkty, które należy wesprzeć, by zwiększyć zyski, bądź zoptymalizować pracę.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Szkolenia z kategorii Biznes i marketing polecamy osobom, które planują otworzenie własnej firmy i czują potrzebę zdobycia nowych lub uzupełnienia posiadanych umiejętności. W zależności od wybranego kursu możesz zacząć od podstaw biznesu i marketingu lub też od razu kontynuując zdobywanie umiejętności od bardziej zaawansowanych aspektów.

 

W tej kategorii znajdziesz szkolenia z zakresu zarządzania projektami, oprogramowania biurowego, marketingu tradycyjnego czy mediów społecznościowych.

Kursy biznesowe z certyfikatem dla początkujących i zaawansowanych

Biznes to dziedzina tak szeroka, że każdemu przydadzą się chociaż jej podstawy. U nas znajdziesz kursy biznesowe z certyfikatem bez względu na swój obecny poziom! Jeśli brakuje Ci podstawowej wiedzy z tego zakresu, zmień to i zapisz się na szkolenie wprowadzające do tematyki mediów społecznościowych bądź kurs rachunkowości dla początkujących. A może masz już doświadczenie w biznesie, ale wiesz, jak ważny jest samorozwój? W takim przypadku nasza oferta również Cię zadowoli.

Szkolenia biznesowe w Kielcach: zapisz się przed założeniem firmy

Planujesz założenie firmy albo już jesteś przedsiębiorcą? Branża, w której działasz, nie ma znaczenia. Prowadzone przez nas szkolenia biznesowe w Kielcach skierowane są bowiem do każdego, kto postanowił wziąć sprawy kariery w swoje ręce i samemu stworzyć swoje wymarzone stanowisko pracy. Znajomość mechanizmów rządzących mediami społecznościowymi czy podstaw rachunkowości przyda się w każdym sektorze biznesu. Nasze kursy pozwolą Ci prowadzić firmę świadomie, trzymać rękę na pulsie w kwestiach finansowych i w porę reagować na potrzeby potencjalnych klientów.

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytutu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Kursy marketingowe w Kielcach dla przyszłych specjalistów

Kursy marketingowe oferowane przez Instytut Szkoleń Pro Civitas z Kielc skierowane są również do osób, które chcą stać się specjalistami właśnie w tej dziedzinie. Marketing to branża, która rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Tutaj ciągle trzeba się szkolić, by nie zostać w tyle za konkurencją. Jako specjalista możesz korzystać ze swoich umiejętności na własne potrzeby bądź oferować swoje usługi firmom, które potrzebują zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Uczestnik kursów biznesowych z certyfikatem, który będzie dowodem jego wiedzy, wzbudzi zaufanie na rynku pracy i zwiększy swoje szanse na podejmowanie lepiej płatnych współprac.

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce