Bezpłatna szkoła dla osób z Ukrainy - PRO Civitas
03.08.2020

Bezpłatna szkoła dla osób z Ukrainy - PRO Civitas

Darmowa szkoła policealna dla osób z Ukrainy – zdobądź Dyplom za darmo

W szkołach Pro Civitas uczą się osoby w wielu krajów. Jako obywatel Ukrainy, tak samo jak obywatel Polski możesz zostać naszym uczniem zdobyć za darmo międzynarodowy dyplom.

Zalety:

• W szkołach Pro Civitas w Kielcach nie ponosisz żadnych opłat. Nie ma wpisowego, czesnego czy ukrytych opłat.
  • Status słuchacza w szkole Pro Civitas umożliwia zdobycie polskiej wizy studenckiej.
  • Masz blisko 30 bezpłatnych kierunków do wyboru. Każdy z nich daje Ci możliwość zdobycia za darmo dyplomów i certyfikatów.
  • Uzyskany dyplom daje Ci szansę na dobrze płatną pracę w Polsce oraz w całej Europie. Wystarczy nawet rok nauki do zdobycia dyplomu uznawanego w całej Unii Europejskiej.

Zarabiaj nawet 3000 euro dzięki nowym kwalifikacjom zdobytym w szkołach Pro Civitas!

Opiekun medyczny, kosmetyczka, higienistka stomatologiczna, masażysta, florysta i bukieciarz, czy terapeuta zajęciowy to tylko część zawodów, które możesz wybrać w szkołach Pro Civitas. Każdy z nich jest niezwykle poszukiwany w Polsce oraz w całej UE. Nasi absolwenci zarabiają nawet 3000 € miesięcznie dzięki dyplomowi, międzynarodowemu dyplomowi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie ma potrzeby zdawania egzaminów wstępnych. Aby zapewnić sobie miejsce w wybranej szkole, zarezerwuj ją już dziś, wypełniając formularz online!

Wybierz swoje nowe kwalifikacje i zdobądź lepszą pracę – kliknij w poniższy link:

ZAPISY DO BEZPŁATNEJ SZKOŁY DLA OSÓB Z UKRAINY

Zadzwoń lub przyjdź do sekretariatu na Paderewskiego 9
i zapisz się do końca września do szkoły policealnej!

+48 728 245 923

Безкоштовна школа після закінчення середньої школи для людей з України – отримайте диплом безкоштовно

Школи Pro Civitas виховують люди у багатьох країнах. Як громадянин України, як і громадянин Польщі, ви можете стати нашим студентом та отримати міжнародний диплом безкоштовно.

Переваги:

У школах Pro Civitas в Кельце ви не платите жодної плати. Немає вступних внесків, плати за навчання або прихованих внесків.
Статус студента школи Pro Civitas дозволяє отримати польську студентську візу.
У вас є майже 30 безкоштовних курсів на вибір. Кожен з них дає можливість безкоштовно отримати дипломи та сертифікати.
Отриманий диплом дає шанс на добре оплачувану роботу в Польщі та по всій Європі. Навіть року навчання достатньо, щоб отримати диплом, визнаний в усьому Європейському Союзі.

Заробіть до 3000 євро завдяки новій кваліфікації в школах Pro Civitas!

Викладач медицини, косметолог, гігієніст зубів, масажист, флорист та флорист або ерготерапевт – це лише деякі професії, які ви можете вибрати у школах Pro Civitas. Кожен з них надзвичайно популярний у Польщі та в усьому ЄС. Наші випускники заробляють до 3000 євро на місяць завдяки диплому, міжнародному диплому Міністерства національної освіти.

Порядок подання заяв вирішує питання про вступ до школи.

Не потрібно складати вступні іспити. Щоб забезпечити собі місце у обраній школі, забронюйте його сьогодні, заповнивши онлайн-форму!

Виберіть свою нову кваліфікацію та влаштуйтеся на кращу роботу – натисніть на посилання нижче:

ЗАПИС В БЕЗКОШТОВНУ ШКОЛУ ДЛЯ ОСОБИ З УКРАЇНИ

Телефонуйте або приходьте до офісу за адресою Paderewskiego 9
і вступити до середньої школи до кінця лютого!

+48 41240 64 26

Polecane kierunki: