Bezpłatna szkoła dla osób z Ukrainy - PRO Civitas
03.08.2020

Bezpłatna szkoła dla osób z Ukrainy - PRO Civitas

Darmowa szkoła policealna dla osób z Ukrainy – zdobądź Dyplom za darmo

W szkołach Pro Civitas uczą się osoby w wielu krajów. Jako obywatel Ukrainy, tak samo jak obywatel Polski możesz zostać naszym uczniem zdobyć za darmo międzynarodowy dyplom.

Zalety:

• W szkołach Pro Civitas w Kielcach nie ponosisz żadnych opłat. Nie ma wpisowego, czesnego czy ukrytych opłat.
  • Status słuchacza w szkole Pro Civitas umożliwia zdobycie polskiej wizy studenckiej.
  • Masz blisko 30 bezpłatnych kierunków do wyboru. Każdy z nich daje Ci możliwość zdobycia za darmo dyplomów i certyfikatów.
  • Uzyskany dyplom daje Ci szansę na dobrze płatną pracę w Polsce oraz w całej Europie. Wystarczy nawet rok nauki do zdobycia dyplomu uznawanego w całej Unii Europejskiej.

Zarabiaj nawet 3000 euro dzięki nowym kwalifikacjom zdobytym w szkołach Pro Civitas!

Opiekun medyczny, kosmetyczka, higienistka stomatologiczna, masażysta, florysta i bukieciarz, czy terapeuta zajęciowy to tylko część zawodów, które możesz wybrać w szkołach Pro Civitas. Każdy z nich jest niezwykle poszukiwany w Polsce oraz w całej UE. Nasi absolwenci zarabiają nawet 3000 € miesięcznie dzięki dyplomowi, międzynarodowemu dyplomowi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie ma potrzeby zdawania egzaminów wstępnych. Aby zapewnić sobie miejsce w wybranej szkole, zarezerwuj ją już dziś, wypełniając formularz online!

Wybierz swoje nowe kwalifikacje i zdobądź lepszą pracę – kliknij w poniższy link:

ZAPISY DO BEZPŁATNEJ SZKOŁY DLA OSÓB Z UKRAINY