Zapisz się do PRO Civitas i zgarnij 300 zł na Dobry Start! Sprawdź warunki

Zapisz się do PRO Civitas i zgarnij 300 zł na Dobry Start! Sprawdź warunki

Na pewno już wiesz, że nauka w PRO Civitas jest całkowicie darmowa. A czy wiesz, że dodatkowo możesz zgarnąć aż 300 zł za to, że uczysz się w naszej szkole? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać dofinansowanie na dobry start.

300+ na Dobry Start – dla kogo?

Osoby uczące się do 20 roku życia lub do 24 roku życia, jeżeli posiadają orzeczenie o niepełnosprawności mogą otrzymać świadczenie Dobry Start w wysokości 300 zł.. Ważne: z programu wykluczeni są studenci, dlatego jeżeli spełniasz warunek wieku, połącz studia, z którymś z naszych bezpłatnych kierunków. Zyskasz bezpłatnie kwalifikacje zawodowe i zgarniesz 300 zł.

Kiedy i gdzie należy złożyć wniosek:

Wnioski są przyjmowane od 1 lipca online przez:

• Portal Informacyjno-Usługowy Emp@tia,

• bankowość elektroniczną

• lub portal ZUS PUE

• oraz od 1 sierpnia drogą tradycyjną (w formie papierowej) bezpośrednio w urzędzie

• lub za pośrednictwem poczty.

Wniosek należy złożyć do 30 listopada. Skorzystajcie z programu –  naprawdę warto!

300 zł program dobry start

Oczywiście status osoby uczącej się możecie zdobyć w:

Dołącz do Pro Civitas – PROponujemy Najlepsze!

rekrutacja do szkoły policealnej PRO Civitas wystartowała zapisz się do bezpłatnej szkoły policealnej nowe kierunki podolog i technik energetyki odnawialnej