Kurs masażu I stopnia – klasyczny

KURS MASAŻU I STOPNIA dzięki niemu poznasz tajniki masażu. Proponujemy Ci udział w kursie masażu pierwszego stopnia skupiającego się przede wszystkim na różnych metodach masażu klasycznego oraz wstępie masażu sportowego. Po ukończeniu I stopnia zapraszamy do zapisu na szkolenia II stopnia i III stopnia.

Tryb nauczania: Dzienny
Zaoczny
Czas trwania: 80h
Uzyskany dokument: Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN, certyfikat ukończenia szkolenia

Specjalistyczny kurs skierowany do:

• osób praktykujących masaż oraz kształcących się na kierunkach związanych z masażem, fizjoterapią oraz SPA;
  • gabinetów kosmetycznych;
  • kosmetologów.

Jak zostać słuchaczem?

Na szkolenia w Pro Civitas może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Szczegółowe informacje podane są w treści opisu szkolenia. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy.

• Anatomia funkcjonalna;
  • Wstęp do masażu klasycznego;
  • Wpływ masażu klasycznego na organizm;
  • Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania masażu;
  • Techniki stosowane w masażu klasycznym;
  • Masaż klasyczny poszczególnych części ciała;
  • Masaż klasyczny łączony;
  • Masaż sportowy.

• materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia kursu

• Salon masażu