Kursy i szkolenia
Kosmetyka i uroda

Kosmetyka i uroda

Jeśli interesujesz się kosmetyką lub urodą, to bardzo dobrze trafiłaś! Na przestrzeni kilku lat zgromadziliśmy cały zespół profesjonalistek i profesjonalistów z branży beauty gotowych podzielić się swoimi umiejętnościami. 

Posiadamy nowoczesne pracownie kosmetyczne z profesjonalnym wyposażeniem, w których zdobędziesz nowe umiejętności pod okiem wieloletnich praktyków zawodu. U nas będziesz uczyła się na produktach renomowanych marek i najlepszych urządzeniach używanych w dobrych salonach kosmetycznych.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Na szkolenia zapraszamy wszystkich, których interesuje Kosmetyka i uroda. Nie stresuj się, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą beauty. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dopasowane do każdego etapu umiejętności.

 

Dla bardziej zaawansowanych również coś znajdziemy! Jeśli czujesz potrzebę odświeżenia umiejętności lub chcesz poszerzyć już posiadaną wiedzę, to nasza oferta również zawiera szkolenia dla Ciebie.

Kursy kosmetyczne w Kielcach: od kilku do kilkudziesięciu godzin szkolenia

Każde z oferowanych przez nas szkoleń kosmetycznych w Kielcach obejmuje optymalny wymiar czasowy, który pozwala na najbardziej efektywne przekazanie wiedzy z danego zakresu. Chcemy mieć pewność, że po ukończeniu kursu w Twojej pamięci pozostanie niezbędna wiedza, a zabiegi, które wchodzą w tematykę danego szkolenia, wykonasz z zamkniętymi oczami. Niektóre kursy ograniczają się wyłącznie do jednego zagadnienia, jak masaż bambusami czy laminacja rzęs, stąd czas ich trwania to kilka godzin. Jeśli postawisz więc na takie szkolenia kosmetyczne w Kielcach, już po jednym dniu nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozszerzyć zawodowe portfolio. Bardziej rozbudowane kursy, obejmujące dużo szerszą tematykę, trwają nawet do 100 godzin dydaktycznych.

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytutu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Szkolenia kosmetyczne w Kielcach: pomysł na specjalizację

Oferowane przez Instytut Szkoleń Pro Civitas szkolenia są doskonałym pomysłem na specjalizację w danej dziedzinie. Zawodowo zajmujesz się makijażem? Decyzja o zgłębieniu wiedzy z tego obszaru i zapisanie się na kursy kosmetyczne z makijażu ślubnego lub karnawałowego w Kielcach może być najlepszym sposobem na pozyskanie nowych klientów. A może Twoja działalność związana jest z masażem? Poszerz swoje umiejętności i zapisz się na kurs masażu gorącymi kamieniami.

Kursy kosmetyczne na każdą kieszeń w szkole Pro Civitas

U nas znajdziesz szkolenie dla siebie bez względu na budżet, jakim dysponujesz. Koniecznie zapoznaj się więc z naszą ofertą, nawet jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w zawodzie. Cena najtańszych kursów kosmetycznych w szkole Pro Civitas to mniej niż 300 zł! Wiedza, którą dzięki nim zdobędziesz, pozwoli Ci na pomnożenie zainwestowanego kapitału. Pamiętaj, że branża beauty ciągle się rozwija, a Ty nie możesz zostać w tyle!

Proces rekrutacji

Kursy i szkolenia:

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce