Kursy i szkolenia
Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie to kategoria szkoleń, która jest nam szczególnie bliska, ponieważ od lat z sukcesami prowadzimy szkoły medyczne. Nasi trenerzy to osoby z ogromnym doświadczeniem w medycynie - są m.in. lekarzami, pielęgniarkami i fizjoterapeutami.

Posiadamy nowoczesne pracownie medyczne, w których przygotujemy Cię do wykonywania zadań praktycznych. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu już w trakcie szkoleń będziesz się uczyć na sprzęcie, który później spotkasz w placówkach medycznych.

Zapisz się na kurs

Dla kogo?

Kursy z kategorii Medycyna i zdrowie kierujemy szczególnie do osób chcących zdobyć nowe kwalifikacje w zakresie tej tematyki. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia, które idealnie nadadzą się dla osób początkujących, więc bez obaw, wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę.

Nasza oferta obejmuje także szkolenia dla osób już posiadających bazę wiedzy i chcących ją rozszerzyć.

Szkolenia medyczne w Kielcach: nawet kilkadziesiąt godzin zajęć!

Czas trwania kursu zależy od objętości materiału, jaki ma zostać przekazany jego uczestnikom. Wiedzę z niektórych dziedzin przyswoisz już w sześć godzin. Oznacza to, że w ciągu jednego dnia nabędziesz umiejętności, dzięki którym Twoja kandydatura stanie się atrakcyjniejsza na rynku pracy. Szkoła Pro Civitas prowadzi ponadto dłuższe szkolenia medyczne w Kielcach, które trwają nawet kilkadziesiąt godzin. Naszą ofertę dydaktyczną możesz zatem dopasować do swoich możliwości czasowych oraz finansowych.

Kursy medyczne w Kielcach w dziedzinie podologii

Chcesz specjalizować się w dziedzinie podologii? To bardzo dobry pomysł, na naszym rynku wciąż brakuje bowiem specjalistów oferujących usługi w tym zakresie. Dzięki naszym szkoleniom możesz opanować teorię i praktykę podstawowych zabiegów podologicznych, ale nie tylko. Na kursach medycznych w Kielcach nauczysz się też zasad aplikacji czasowego implantu Podoklamra, a także udoskonalisz warsztat pracy skalpelem. Inwestycja w siebie i swoje zawodowe umiejętności w przypadku podologii to niemal gwarantowany zysk w bliskiej przyszłości.

Jak się zapisać?

Na dowolny kurs lub szkolenie możesz zapisać się na trzy sposoby:

  1. przez stronę internetową klikając przycisk „Zapisz się na kurs”,
  2. osobiście w sekretariacie Instytutu Szkoleń przy ul. Paderewskiego 9 w Kielcach
  3.  za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Jeśli rezerwujesz miejsce przez BUR, najpierw skontaktuj się telefonicznie z sekretariatem Instytutu, aby potwierdzić utworzenie grupy.

Szkoła medyczna – kursy masażu w Kielcach

Masaż to kolejna dziedzina, w której możemy zaoferować Ci bogaty pakiet szkoleń. Popyt na wykwalifikowanych masażystów nieustannie rośnie, a specjalizacja pomoże Ci znaleźć swoją niszę i zdobyć zaufane grono klientów. W naszym ośrodku szkoleniowym na kursach prowadzonych w Kielcach nauczysz się nie tylko masażu klasycznego. Oferujemy także intensywne szkolenie z masażu bańką chińską, kurs masażu leczniczego i naukę masażu gorącymi kamieniami. Z nami opanujesz też zdobywający coraz większą popularność masaż bambusami. Daj sobie szansę i zdobądź kwalifikacje, które pomogą Ci ubiegać się o lepszą pracę lub wystartować z własną działalnością!

Proces rekrutacji

Certyfikaty i wpisy

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to certyfikat przyznawany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie DEKKRA Certification na podstawie dogłębnej analizy w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług.

 

Certyfikat bardzo ścisłe i rygorystyczne wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych. Na jego podstawie wyznacza się standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

 

Instytut Szkoleń PRO Civitas to certyfikowany podmiot szkoleniowo-rozwojowy tworzony przez osoby o bogatej wiedzy i doświadczeniu.

 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, co umożliwia nam finansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

W Instytucie Szkoleń PRO Civitas realizujemy wysokiej jakości szkolenia i kursy, współpracujemy z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a także wzorowo obsługujemy uczestników przed, w trakcie i po szkoleniach. Na podstawie m.in. wspomnianych czynników nasza działalność szkoleniowo-rozwojowa została wysoko oceniona przez DEKRA Certification i w 2019 roku otrzymaliśmy Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

Otrzymanie certyfikatu SUS 2.0 uprawnia nas do świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych z dofinansowaniem. To oznacza, że na każde ze szkoleń organizowanych w Instytucie Szkoleń PRO Civitas możesz uzyskać dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Jego wysokość nie może przekroczyć 80% wartości usługi szkoleniowej.

 

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Obecność Instytutu Szkoleń PRO Civitas w RIS pozwala na finansowanie organizowanych szkoleń i kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz finansowane ze środków publicznych.

 

Więcej o tym, jak uzyskać dofinansowania z BUR i KFS przeczytasz na naszym blogu.

szkolenia z dofinansowaniem BUR PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem PARP PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem KFS PRO Cvitias Kielce
szkolenia z dofinansowaniem BUR PFRONPRO Cvitias Kielce