Oferta Edukacyjna
Szkoła policealna

Szkoła policealna

Szkoła policealna to szkoła, w której ofercie znajdziesz kierunki trwające od 1 roku do dwóch lat. Dzięki nim w bardzo praktycznej formie jesteś w stanie zdobyć wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania poszukiwanego na rynku pracy zawodu. W szkołach Pro Civitas wszystkie kierunki w szkołach policealnych są całkowicie bezpłatne. Oferta kierunków została przygotowana we współpracy z lokalnymi pracodawcami, czego efektem są nasze autorskie programy nauczania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po ukończeniu szkoły Pro Civitas szybko znajdziesz wymarzoną pracę. Z naszych oczywiście możesz skorzystać również, jeżeli chcesz po prostu rozwijać swoje pasje lub hobby. Słuchaczami szkół Pro Civitas są osoby kończące szkołę średnią, studenci, osoby pracujące, osoby poszukujące nowego zawodu, a także seniorzy. Co da mi nauka w szkole policealnej? Korzyści są po prostu konkretne. Dołączając do szkół Pro Civitas otrzymujesz legitymację szkolną oraz bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS. Całkowicie za darmo zdobędziesz profesjonalną wiedzę i umiejętności, a także po zdanym egzaminie – państwowy dyplom zawodowy, który będzie uprawniał Cię do wykonywania zawodu w Polsce oraz pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Zapisz się do szkoły
Nauka bezpłatna: gwarantujemy
profesjonalne pracownie
nauczyciele praktycy
najlepsze materiały dydaktyczne
Tryb nauczania: Zaoczny
Dzienny
Stacjonarny
Czas trwania: 1 rok
1,5 roku
2 lata
Egzamin wstępny: Brak
Matura: Nie wymagana
Uzyskany dokument: Świadectwo ukończenia szkoły
Państwowy dyplom zawodowy

Dla kogo?

Do naszych szkół może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Żeby się uczyć w szkołach Pro Civitas nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, gdyż u nas zajęcia startują we wrześniu i w lutym. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy już teraz!

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

Proces rekrutacji