Oferta Edukacyjna
Szkoła policealna

Szkoła policealna

Szkoła policealna to szkoła, w której ofercie znajdziesz kierunki trwające od 1 roku do 2 lat. Dzięki nim w bardzo praktycznej formie jesteś w stanie zdobyć wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania poszukiwanego na rynku pracy zawodu. W Pro Civitas wszystkie kierunki w szkołach policealnych są całkowicie bezpłatne. Rekrutujemy na semestr letni od września i zimowy od lutego. Oferta kierunków została przygotowana we współpracy z lokalnymi pracodawcami, czego efektem są nasze autorskie programy nauczania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po ukończeniu szkoły Pro Civitas szybko znajdziesz wymarzoną pracę. Słuchaczami szkół Pro Civitas są osoby kończące szkołę średnią, studenci, osoby pracujące, osoby poszukujące nowego zawodu, a także seniorzy. Co da mi nauka w szkole policealnej? Korzyści: Dołączając do szkół Pro Civitas otrzymujesz legitymację szkolną oraz bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS. Całkowicie za darmo zdobędziesz profesjonalną wiedzę i umiejętności, a także po zdanym egzaminie – państwowy dyplom zawodowy, który będzie uprawniał Cię do wykonywania zawodu w Polsce oraz pozostałych krajach Unii Europejskiej. Przy zapisie otrzymasz bezpłatnie pakiet Office 365.

Zapisz się do szkoły
Nauka bezpłatna: PROfesjonalne pracownie
nauczyciele praktycy
najlepsze materiały dydaktyczne
office365 gratis
Tryb nauczania: Zaoczny
Dzienny
Stacjonarny
Czas trwania: 1 rok
1,5 roku
2 lata
Egzamin wstępny: Brak
Matura: Nie wymagana
Uzyskany dokument: Świadectwo ukończenia szkoły
Państwowy dyplom zawodowy

Dla kogo?

Do naszych szkół może zapisać się każdy, kto posiada minimum wykształcenie średnie. Żeby się uczyć w szkołach Pro Civitas nie potrzebujesz matury. Nie musisz też czekać roku na zajęcia, gdyż u nas zajęcia startują we wrześniu i w lutym. Wypełnij formularz i dołącz do ProSłuchaczy już teraz!

 

Jak zostać słuchaczem?

Co muszę zrobić, żeby zostać słuchaczem i uczyć się za darmo? To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online – zajmie Ci to maksymalnie kilkanaście sekund. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. W ciągu 24 h zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania.

 

REKRUTACJA NA WRZESIEŃ 2021 TRWA!!!

 

Proces rekrutacji