Czym się wyróżniamy - szkoły policealne i medyczne - PRO Civitas
10 min
Szkoła PRO Civitas
Nauka
26.02.2021

Czym się wyróżniamy - szkoły policealne i medyczne - PRO Civitas

Czym się wyróżniamy spośród innych szkół policealnych?

 

PRO Civitas to szkoły policealne i medyczne z uprawnieniami szkół publicznych podlegające pod Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Zdrowia. Naszym celem jest podniesienie kompetencji słuchaczy i „oddawanie” na rynek gotowych do pracy absolwentów z nowo zdobytymi zawodami. W związku z tym PROwadzimy szereg działań, które mają na celu podnoszenie jakości kształcenia w naszej szkole i wyróżnienie nas na tle innych szkół.

 

Gwarancja bezpłatnej nauki:

W PRO Civitas zapewniamy, że za naukę nie zapłacisz nic. Nie mamy żadnych ukrytych opłat. Słuchacz płaci tylko za badanie u lekarza medycyny pracy, który dopuszcza go do nauki w danym zawodzie. Po rozpoczęciu semestru zapewniamy materiały do nauki. Ponadto bezpłatnie wydajemy zaświadczenia potwierdzające status osoby uczącej się. Odbiór świadectw i dyplomów oraz podejście do egzaminów również jest bezpłatne. Jednym słowem „WSZYSTKO ZA FREE”. Ba! Przy zapisie dajemy każdemu słuchaczowi pakiet Office 365 za free!!!

Więcej we wpisie ↓↓↓

Dlaczego szkoły policealne są bezpłatne?

 

PROfesjonalne pracownie:

Nasze sale są wyremontowane i dostosowane do konkretnych zawodów. Stale dbamy o to, aby nasze pracownie były wyposażone w nowoczesny i zawsze aktualny sprzęt oraz narzędzia. Najbardziej jesteśmy dumni z naszych pracowni kosmetycznych, sterylizacji i stomatologicznych, gdzie śmiało możemy powiedzieć, że inwestujemy w bogate wyposażenie.

 

Materiały do pracy podczas zajęć:

Często słyszymy, gdy przychodzą do nas słuchacze i absolwenci, że musieli pracować na starych, przeterminowanych kosmetykach, słabo wyposażonych pracowniach ze starym sprzętem, na którym się teraz już nie pracuje. W PRO Civitas stale uzupełniamy asortyment, narzędzia, materiały i dokupujemy sprzęt na bieżąco.

 

Największa liczba słuchaczy przepisujących się z innych szkół:

Nieskromnie musimy się pochwalić, że przychodzi do nas wielu słuchaczy nawet na kolejne semestry, którzy mówią, że rozwiązano im kierunek na kolejnym semestrze lub nie utworzono go w ogóle. Cieszymy się z tego faktu, że przychodzicie do nas. Podczas rekrutacji zimowej uruchomiliśmy aż 11 kierunków z maksymalną liczbą słuchaczy!

 

Sekretariat działa stacjonarnie:

Nasz sekretariat przeszedł ostatnio metamorfozę, teraz jest piękny, nowy i wyremontowany – a co ważniejsze już nie trzeba się wspinać, gdyż od nowego roku można wejść do nas PROsto z ulicy. Możecie nas odwiedzić na ul. Paderewskiego 9 (naprzeciwko Artimedu). Jesteśmy w gotowości od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

 

Nauczyciele praktycy:

Nasza kadra nauczycielska to praktycy z krwi i kości. Stawiamy na praktykę, dlatego zatrudniamy osoby, które mają doświadczenie w pracy w danym zawodzie. Dlatego nasi nauczyciele uczą zagadnień praktycznych, tym samym wykorzystując największą liczbę godzin praktycznych. Ponadto podczas nauczania przygotowujesz się do zawodu podczas praktyk, które należy odbyć na każdym kierunku, więc możesz wpisać sobie dodatkowe pole w swoim CV.

 

Zniżki na szkolenia organizowane przez nas i dodatkowe zajęcia:

PRO Civitas to nie tylko szkoła, ale również instytut szkoleniowy. Dlatego poza szkołą oferujemy również szkolenia i kursy, także z dofinansowaniem. Z racji tego, że doceniamy naszych słuchaczy, mamy również specjalne ceny dla nich.

Zobacz dostępne kursy ↓↓↓

Kursy i szkolenia w PRO Civitas

 

Program 300+ dla słuchaczy do 24 roku życia:

Program rządowy „Dobry Start” daje Ci możliwość wypłaty 300 zł, jeśli jesteś osobą uczącą się do 20 roku życia lub do 24 roku życia i posiadasz status osoby niepełnosprawnej.

Więcej informacji we wpisie ↓↓↓

Program Dobry Start 300+

 

Pozytywne opinie o naszej szkole:

Podsumowując my możemy dużo mówić o naszych standardach, ale wiemy, że dla Was największe znaczenie mają opinie o PRO Civitas innych słuchaczy. Dlatego na koniec zamieszczamy wypowiedzi znalezione w internecie na nasz temat. Miód na nasze serca!

 

opinia o pro civitas opinie o pro civitas technik usług kosmetycznychtechnik masażysta

 

 

 

Jeżeli chcesz dołączyć do PROsłuchaczy,
zapisz się na zajęcia od września 2021!

 

Zapisz się bezpiecznie online

 

Polecane kierunki: