Ile zaoszczędzisz dzięki nauce w PRO Civitas? - PRO Civitas
3 min
Szkoła PRO Civitas
Nauka
19.06.2022

Ile zaoszczędzisz dzięki nauce w PRO Civitas? - PRO Civitas

Szkoły policealne od kilku lat przeżywają renesans. Z każdą kolejną rekrutacją zwiększa się liczba osób wybierających taką formę zdobywania kwalifikacji zawodowych i umiejętności praktycznych.

 

Nastąpiła jednak bardzo poważna zmiana w stosunku do poprzedniej dekady – szkoły policealne nie są wybierane tylko przez świeżych absolwentów szkół średnich, którzy z różnych powodów nie kontynuują nauki na studiach wyższych. Obecnie, na przykładzie szkoły policealnej Pro Civitas, możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć: uczą się u nas różne grupy społeczne – od 18 do 70 lat, z wykształceniem średnim, studenci i doktoranci, z dużym doświadczeniem zawodowym i bez doświadczenia.

To jest coś cudownego! Różnorodność wieku i doświadczeń daje jeszcze większe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego naszych słuchaczy.

Na papierze wszystko wygląda pięknie, ale jakie realne korzyści możesz wynieść jako słuchacz szkoły policealnej Pro Civitas? Jeśli spojrzymy na kwestie finansowe, okazuje się, że na przygotowaniu się do zawodu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak to możliwe?

Wybierając naukę w Pro Civitas, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z procesem dydaktycznym. Przy czym należy zauważyć, że jakość kształcenia jest na równie wysokim – a nierzadko nawet na wyższym – poziomie, co podczas płatnych kursów zawodowych.

W każdym półroczu sprawdzamy i analizujemy koszty pracy oraz zaplecza dydaktycznego, by zaplanować kolejne miesiące. Poniżej udostępniamy fragment ostatniego podsumowania realnej wartości rynkowej prowadzonych przez nas procesów edukacyjnych. Sprawdź na przykładzie kilku kierunków, jak dużo zaoszczędzisz, wybierając szkołę policealną.

 

oszczędność na nauce w szkole policealnej Pro Civitas kielce

 

Ile zaoszczędzisz, wybierając kierunek Technik usług kosmetycznych w szkole policealnej Pro Civitas?

 

Technik usług kosmetycznych to jeden z naszych topowych kierunków od 7 lat. W ostatnich czterech naborach już w sierpniu brakowało miejsc – było nawet 5 chętnych na 1 miejsce! Kosmetyka to jednocześnie najdroższy wśród zawodów niemedycznych w Pro Civitas. Wykształcenie w szkole policealnej Pro Civitas jednej osoby w zawodzie Technika usług kosmetycznych to obecnie koszt 19 000 zł. Na tak wysokie koszty składają się głównie wynagrodzenia wykładowców – praktyków, zakup profesjonalnych sprzętów oraz kosmetyków i narzędzi renomowanych marek.

 

Zapisz się i zaoszczędź 19 000 zł

 

Ile zaoszczędzisz, wybierając kierunek Podolog w szkole policealnej Pro Civitas?

 

Nowość w ofercie Pro Civitas i od razu bestseller! Wszelkie badania rynku pracy wskazują, że jest to jeden najbardziej potrzebnych zawodów nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Jest to zawód z pogranicza kosmetyki oraz medycyny – przez to wymaga znacznie wyższych nakładów finansowych. Narzędzia i produkty klasy medycznej są dużo droższe niż w przypadku innych tych używanych w ramach nauki na innych kierunkach. Dlatego też suma kosztów wykształcenia w przeliczeniu na osobę to 19 000 zł

 

Zapisz się i zaoszczędź 19 000 zł

 

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (1)

 

 

Jak zapisać się do PRO Civitas?

 

Aktualnie prowadzimy rekrutację do szkoły policealnej Pro Civitas na semestr letni. Maksymalnie ułatwiliśmy Ci decyzję i nie będziemy pobierać opłat za: zapis, naukę, egzaminy, zaświadczenia i dyplomy. Dzięki temu możesz spróbować swoich sił na wybranym przez siebie kierunku i, jeśli zajdzie taka potrzeba, zrezygnować w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji. Zapis do naszej szkoły jest prosty i możesz go dokonać za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej.

 

Zapisz się za darmo

Polecane kursy:

Polecane kierunki: