PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach!
3 min
Szkoła PRO Civitas
01.10.2021

PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach!

W sobotę 2 października ostatecznie zakończyliśmy rekrutację uzupełniającą do naszej szkoły. To była rekordowa rekrutacja, w której przyjęliśmy największą liczbę nowych osób w całej historii szkoły!

PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach

 

To była wyjątkowa rekrutacja, która przebiegała w atmosferze niepewności. Wszystko za sprawą pandemii, która w każdej chwili mogła przybrać na sile i sprawić, że w przeciągu chwili zostanie wprowadzony kolejny lockdown edukacji. Na szczęście tak się jednak nie stało i w spokoju mogliśmy doprowadzić rekrutację do szkoły policealnej PRO Civitas do końca. Choć o całkowitym spokoju ciężko tutaj mówić.

Wszystko za sprawą rekordowo wysokiej liczby osób, które chciały rozpocząć naukę w szkole policealnej PRO Civitas w Kielcach. W rekrutacji, która właśnie dobiega końca, dołączyło do nas ponad pół tysiąca nowych Słuchaczy! To absolutny rekord. W całej historii istnienia szkoły nigdy nie było tak dużego zainteresowania nauką w PRO.

 

Przeczytaj również: Szkoła policealna PRO Civitas z największą zdawalnością egzaminów w Kielcach

 

pro civitas najpopularniejsza szkoła policealna w kielcach 2021

 

Ogromne zainteresowanie podologiem w PRO Civitas

 

Największym zainteresowaniem spośród wszystkich dostępnych kierunków w bezpłatnej szkole policealnej PRO Civitas cieszyła się nowość, czyli podolog. Rekrutację na ten kierunek zakończyliśmy już zaledwie po kilku tygodniach, a następnie chętni podjęciem nauki utworzyli listę rezerwową, liczącą blisko 20 osób!

Kolejnymi popularnymi kierunkami były klasyki, czyli technik usług kosmetycznych, technik administracji oraz technik BHP.

 

Kosmetyka w trybie dziennym w szkole policealnej PRO Civitas

 

Ta rekrutacja jest również wyjątkowa z uwagi na fakt, iż w tym roku po raz pierwszy otworzyliśmy kierunek technik usług kosmetycznych w trybie dziennym! To nasza odpowiedź na ogromne zainteresowanie, którym cieszył się kierunek w trybie weekendowym. Zajęcia na tym kierunku odbywają się od wtorku do piątku w godzinach 14:45 – 19:00.

Rekordowo wysokie zainteresowanie technikiem usług kosmetycznych spowodowało, że dla naszych Słuchaczek otworzyliśmy zupełnie nową pracownię kosmetyczną z profesjonalnym wyposażeniem.

Rekrutacja, którą właśnie podsumowujemy, potwierdziła, że drugi rok z rzędu jesteśmy najchętniej wybieraną szkołą policealną w Kielcach! Dziękujemy za ogromne zaufanie, którym nas obdarzyliście.

Może zainteresuje Cię również:

Polecane kursy:

Polecane kierunki: