PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach
3 min
Szkoła PRO Civitas
30.03.2023

PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach

Najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach znów mieści się przy Paderewskiego 9. PRO Civitas to szkoła policealna, która zajmuje pierwsze miejsce wśród szkół tego typu w Kielcach. Według najnowszych danych Ministerstwa Edukacji i Nauki, udostępnionych w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych, szkoła PRO Civitas jest najpopularniejszą szkołą policealną w Kielcach, przyciągającą ponad 1100 słuchaczy. 

 

Najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach

 

Ministerstwo Edukacji i Nauki udostępniło najnowsze dane dotyczące liczby uczniów zapisanych w szkołach na każdym etapie edukacji. Wśród placówek prowadzących szkoły policealne i szkoły medyczne na terenie Kielc największym zainteresowaniem cieszyło się PRO Civitas. Tym samym zajęliśmy 1. miejsce w rankingu. Na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła na wszystkie kierunki szkół medycznych i policealnych przyjęła ponad 1130 osób.

Pierwsze miejsce w danych dotyczących szkół policealnych i szkół medycznych publikowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki to największe wyróżnienie, na jakie możemy zapracować. Jednak nie wzięło się ono znikąd. To efekt ciężkiej i systematycznej pracy całego grona pedagogicznego i pracowników administracyjnych, a także dyrekcji i zarządu szkół – mówi Ewa Potocka-Kaleta, dyrektor szkół PRO Civitas.

 

najchętniej wybierana szkoła policealna w kielcach według danych ministerstwa edukacji i nauki

 

Rekordowa liczba zapisów do szkół PRO Civitas

 

Obecnie w szkołach policealnych i medycznych PRO Civitas aktywnych jest ponad 1130 słuchaczy. To najlepszy wynik w 9-letniej historii szkół.

Trzy ostatnie nabory do naszych szkół były rekordowe. Za każdym razem, kiedy myśleliśmy, że więcej już się nie da, przychodziły kolejne semestry z historycznymi liczbami zapisów. A dziś wiemy, że PRO Civitas to najchętniej wybierana szkoła policealna w Kielcach – dodaje dyrektor Ewa Potocka-Kaleta.

Na przestrzeni blisko dekady w naszych szkołach nowe kwalifikacje zawodowe zdobyło ponad 6350 osób. Ten wynik sprawia, że plasujemy się w czołówce instytucji przygotowujących nowe kadry specjalistów do wejścia na rynek pracy.

Nie zwlekaj z decyzją o zapisie i zajmij swoje miejsce → ZAPIS ONLINE

 

ministestwo edukacji i nauki rspo kielce

Polecane kursy:

Polecane kierunki: