Szkolenie podologiczne Aplikacja implantu czasowego Podoklamra
3 min
Kursy i szkolenia
28.09.2021

Szkolenie podologiczne Aplikacja implantu czasowego Podoklamra

Udało się! Zrobiliśmy pierwsze i zarazem historyczne szkolenie podologiczne w PRO Civitas! Zobacz relację fotograficzną ze spotkania z Anną Lubecką-Detką.

Jako placówka szkoleniowa funkcjonujemy już kilka lat. W trakcie naszej działalności przeszkoliliśmy kilkuset pedagogów, masażystów, inspektorów BHP, kosmetyczek i florystów. Każde szkolenie było wielkim sukcesem, ponieważ kończyło się zdobyciem nowych umiejętności i rozwinięciem kompetencji, co przyczyniało się do wzrostu konkurencyjności na rynku pracy.

W tym roku po raz pierwszy udało nam się zorganizować szkolenie podologiczne! Tym samym weszliśmy w kolejną dziedzinę szkoleniową, w której chcemy się rozwijać i pozyskiwać kolejne tematy do opracowania i przedstawienia uczestnikom szkoleń.

 

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (10)

 

Szkolenie podologiczne z Anną Lubecką-Detką

 

Naszą nadrzędną zasadą jest to, że działamy na 110% albo wcale. Dlatego nasze szkolenie podologiczne musiała poprowadzić ekspertka podologii. I tak podczas szkolenia Aplikacja implantu czasowego Podoklamra z uczestniczkami spotkała się Pani Anna Lubecka-Detka. Wykwalifikowana podolog. Od lat związana z firmą PODOPHARM, gdzie kieruje firmowymi gabinetami w Kielcach. Od 2010 roku prowadzi prywatny gabinet podologiczny. Jurorka międzynarodowych mistrzostw podologii. Wykładowca trener praktycznej nauki zawodu, współzałożycielka oraz instruktorka szkoleń „PodoEdukacja”.

 

Aplikacja implantu czasowego Podoklamra – szkolenie podologiczne w Kielcach

 

W trakcie pierwszego szkolenia dla branży podologicznej zorganizowanego przez PRO Civitas prowadząca szczegółowo i wyczerpująco poruszyła temat najszybszej, najskuteczniejszej oraz mało inwazyjnej metody walki z problemem wrastających paznokci. Podczas siedmiogodzinnego szkolenia kursantki zdobyły fachową wiedzę jak postępować z paznokciami z problemem wrastania/wkręcania się oraz poznały prawidłowe opracowanie paznokci problematycznych.

Szkolenie z pracy implantem Podoklamra rozpoczęło się od części teoretycznej, podczas której Pani Anna Lubecka-Detka od podstaw omówiła m.in. narzędzia niezbędne do założenia implantu marki PODOPHARM. Następnie uczestniczki mogły przystąpić do nauki praktycznej, gdzie pod okiem ekspertki szlifowały umiejętności przygotowywania oraz zakładania Podoklamry.

Zobacz również: Pozostałe szkolenia podologiczne organizowane przez PRO Civitas

 

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (11)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (7)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (9)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (8)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (6)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (5)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (4)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (3)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (2)

szkolenie podologiczne w Kielcach Anna Lubecka Detka PRO Civitas (1)

 

Polecane kursy:

Polecane kierunki: